olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Декілька новин. 29 березня 2016 року.

*
Президент Петро Порошенко підписав указ, яким дозволяється надавати іноземцям громадянство України через 3 роки, з моменту їх вступу на військову контрактну службу до ЗСУ.

============================================

В Одесі затримали прокурора, призначеного Сакварелідзе.

Військова прокуратура Південного регіону затримала співробітника прокуратури Одеської області Олександра Моджебадзе. Його підозрюють в отриманні хабара.

Про це повідомив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко, передає "Громадське".
"Приблизно годину тому слідчими військової прокуратури Південного регіону було затримано при отриманні хабаря в розмірі 5 тисяч доларів Можебадзе, якого Сакварелідзе призначив прокурором", – сказав Куценко.

За його словами, Моджебадзе також підозрюється у тиску на слідство.

"Гроші він вимагав і отримав за закриття кримінального провадження, яке знаходилося у поліції. Також за зняття арешту з майна", – додав Куценко.

Як відомо, генпрокурор Віктор Шокін звільнив Сакварелідзе у вівторок. Цьому передував тривалий конфлікт між обома чиновниками. Сакварелідзе стверджував, що Шокін, зокрема, перешкоджає розслідувати справу "діамантових прокурорів".

Після цього Сакварелідзе заявив, що Генпрокуратура має намір розпочати переслідування його соратників.

=======================================

Українські олігархи переоформили землю та дачі в окупованому Криму - ЗМІ

Зокрема, в списку власників кримських земельних ділянок виявилися чотири українські компанії.

Як зазначається, родині екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова належать чотири сусідніх ділянки поруч з Форосом, на мисі Чехова.

Також обзавелася землею в Криму і "Спорт-тур". Компанія володіє земельною ділянкою на кордоні Алупки і Сімеїзу. "Спорт-тур" належить інвесткомпанії "Терра-інвест", серед співвласників якої значиться Олександр Валерійович Мошинський, адвокат, що представляє в судах інтереси кума президента Росії Віктора Медведчука.

Сам Медведчук раніше свій зв'язок з компанією "Спорт-тур" підтверджував.

Ще 2,6 га землі в Гаспрі належить компанії "Укркапітал". Її очолює Дмитро Шуст, який також є директором Благодійного фонду Віктора Медведчука.

Як і раніше володіє землею в Криму і Рінат Ахметов. Одна з офшорних компаній, підконтрольна бізнесменові - Starvista Ltd - є власником садиби "Новий кучук-кой" в Сімеїзі.

Відстоюючи збереження садиби, Ахметов неодноразово конфліктував з компанією "Тай-інвест", що володіє ділянками по сусідству і планує розгорнути на них будівництво.

"Тай-інвест" пов'язана з іншим українським бізнесменом - власником групи "Енергетичний стандарт" Костянтином Григоришиним. Точне місце розташування трьох ділянок в Парковому, що належать "Тай-інвест", невідоме, при спробі їх знайти публічна кадастрова карта видає повідомлення, що "відомості про межі об'єкта відсутні". Однак вони знаходяться в одному кадастровому кварталі, тобто недалеко від ділянок Starvista Limited Ахметова.

Як відомо, після окупації для засвідчення свого права власності на землю і нерухомість у Криму Росія змусила всіх переоформити їх за російським законодавстом. Кампанія переоформлення тривала весь 2015 рік.

====================================

ШОКІН ЗВІЛЬНИВ САКВАРЕЛІДЗЕ

Генпрокурор Віктор Шокін в день голосування за його відставку звільнив свого заступника, реформатора Давида Сакварелідзе.

Відповідний наказ оприлюднено на сайті ГПУ.

Згідно з повідомленням, Шокін "привів у відповідність до вимог Закону "Про прокуратуру" структуру та штатний розпис органів прокуратури" і ліквідував посаду заступника Генпрокурора України – прокурора Одеської області з одночасним встановленням посади прокурора Одеської області.

Крім того, своїм наказом від 29 березня поточного року Шокін притягнув до дисциплінарної відповідальності Сакварелідзе "за грубе порушення правил прокурорської етики, втручання у непередбаченому законодавством порядку у службову діяльність іншого прокурора, скоєння проступку, який порочить працівника прокуратури, невиконання та неналежне виконання службових обов’язків, звільнивши його з посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області та з органів прокуратури".

Виконання обов’язків прокурора Одеської області покладено на першого заступника прокурора цієї області Жученка.

====================================

РАДА ДАЛА ЗГОДУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ ШОКІНА

Верховна Рада дала згоду на звільнення Віктора Шокіна з посади генерального прокурора.
"За" проголосували 289 нардепів.

============================================

У Кривому Розі виборці отримували по 500 грн від Вілкула – Соболєв.

Нардеп розповів, що в першому турі на виборах у 2015 році Юрій Вілкул набрав приблизно 89 тисяч голосів і стільки ж він набрав у другому. На виборах 27 березня цього року Вілкул набрав 210 тисяч. За словами Соболєва, ці 120 тисяч з’явилися після того, як 160 тисяч осіб отримали матеріальну допомогу по 500 грн.
"Ці 120 тисяч нових виборців з’явилося не тільки після кампанії залякування, вони з’явились після того, як 160 тисяч осіб отримали від його імені по 500 грн. Підконтрольна йому мерія виділила 80 млн грн матеріальної допомоги, її видавали прямо через відділи соціального забезпечення без будь-якого приховування" - заявив Соболєв.

==========================================

Українська правда.

Tags: Новини.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

 • © 11 вересня. Останній день бабиного літа.

  * © Останній день бабиного літа. Був теплий але дув дуже сильний вітер і вихрилося. Закінчилося перше молоде бабине літо. Через два дні настане…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments