olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Країна незрячих. Коли Україна і Захід визнають справжню окупацію Донбасу

*
1.2

Після публікації фактів про "ДНР/ЛНР" німецьким виданням Bild, і Заходу, і Україні слід визначитись, чи продовжувати бути незрячими в питанні окупації Донбасу
Публікація в Bild, яку так жваво обговорюють сьогодні, дійсно не несе в собі ніяких сюрпризів - причому ні для кого.

На Заході як завгодно довго можуть робити вигляд, що сприймають конфлікт в Донбасі як громадянську війну. Ми як завгодно можемо робити вигляд, що російський окупант спирається виключно на власні сили, а не на підтримку українських колабораціоністів - причому не тільки на окупованих територіях, а й в Києві.

У публікації Bild всі ці люди - російські окупанти і українські колабораціоністи - просто зустрілися. Причому не тільки на сторінках видання, але і в офіційних документах.

І ми дізналися те, що прекрасно знали і до цього - що Донбас керується з території Росії російськими ж чиновниками. І що у визначенні подробиць цього управління беруть участь люди, які контролюють промисловий потенціал регіону. І що донбаські "Шарикови" нічого не вирішують і ні в чому не беруть участь, вони всього лише тимчасові ляльки, яких смикають за ниточки російські чиновники аж ніяк не самого першого рівня. У чому новина-то?

Новина в тому, що німецьке видання заявило про це вголос і з документами. Вже не на рівні очевидних припущень, а на рівні очевидних фактів. І тепер і Заходу, і Україні треба буде вирішити, як до цих фактів ставитися.

Тому що фактів теж можна не помічати - це питання виключно власного бажання і політичної волі. Але саме від готовності реагувати на факти залежить і наше власне майбутнє, і майбутнє цивілізованого світу в цілому.

На нас чекає ще чимало відкриттів - причому куди більш цікавих, ніж участь представників Ахметова в нарадах російських чиновників.

Нам доведеться дізнатися, як багато західних політиків і бізнесменів було куплено Кремлем і діяло в його інтересах, а не в інтересах власних країн.

Нам доведеться переконатися в тому, як багато записних українських "патріотів", борців за все хороше і проти всього поганого і інших кумирів невибагливої ​​місцевої публіки працювало в інтересах ворога - причому не в силу власної дурості, а в силу абсолютно конкретних інтересів.

Але ви вже вибачте мене, друзі - це і зараз все видно неозброєним оком. І кожен, хто хоче це побачити - бачить. А хто не хоче - той пояснює зраду цивілізованого світу бажанням "знайти конструктив" у взаєминах з Росією, а готовність розвалити те, що залишилося від і без того слабкої Української держави - якимось особливим патріотичним запалом.

Завзяттям ідіотів, не здатних навіть на крок прорахувати наслідки тих чи інших вчинків і заяв? Та ну ж бо! Ці люди розумніші багатьох з нас. Це ми з вами ідіоти - бо не хочемо дивитися правді в очі, визнавати власні помилки і легко потрапляємо на будь-яку московську приманку, віримо будь- якому місцевому або заїжджому паяцу, навіть якщо він не приховує свого чекістського минулого або сімейної спорідненості. Навіщо приховувати щось перед сліпими?

І у мене є питання: а чи допоможуть таким професійним незрячим документи і факти - навіть якщо їх оприлюднить черговий Bild?

Віталій Портніков.

Tags: окупація
Subscribe

Posts from This Journal “окупація” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments