olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Мої вигадки

29 липня 2015 року.

© Ні для кого не є секретом те, що у нашому світі "керують" гроші. Хто їх має той і впливає ...

Вчора чі то дістали, чі то сам виліз із шухяди пан Янукович. Утік, зачаївся і тут нате вам : " Я згодний свідчити ..." Напевно, спектакль уже замовлений і проплачений. То що ? Нам чекати на повернення Януковича особистою персоною ?

Спочатку нам покажуть спектакль "Допит Януковича в режимі відеоконференції" в якому пан Янукович повідає нам про всі свої страждання, про те як у нього болить душа за Україну. Його прихильники, які називали його зрадником після втечі, уважно вислухають і пробачуть йому. Потім Янукович, як головний герой за сценарієм, "зупинить" війну на Донбасі, "врятує" Україну і стане національним героєм. Порошенко дасть йому медаль за спасіння України і привселюдно вибачітся перед ним на майдані.

Донбас, нарешті, отримає задоволення. Пофігістам усієї України буде все пофіг. А от патріотам України, а особливо східнякам, прийдеться ой як не солодко. Доведеться їм, як колись пращурам канадських українців, з болем у серці залишати рідний край і тікати світ за очі, галасвіта, як колись тікали замордовані українці від москалів, аж за океан у далеку Канаду. Західні ж регіони України такого знущання більше не витримають і просто-напросто відокремляться від України, і будуть жити так, як живе вся Європа.

Залишок України збереже лише свою назву, поверне собі життя, яке було за часів Януковича, або за часів Кучми і будуть люди цієї держави жити окрилені надією на світле майбутнє, як за часів Радянського Союзу ще років 300-а.

Дай Боже щоб мої вигадки ніколи не справдилися.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/36394.html

Tags: БЛОКНОТ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments