olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Який же він після цього прем'єр-міністр ?

*
Російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв в черговий раз заявив, що ніякого Української держави не існує і ніколи не існувало.

І, скажіть мені, будьласка : " Який же він після цього прем'єр-міністр ? "

Після таких слів можна з упевненістю сказати, що він ( прости Господе ! ) звичайнісінький бовдур.

По-перше, на його посаді так казати, та ще й публічно, це не етично.

По друге, держава - це не обов'язково ЦАР ( по прикладу Путіна ), і державний устрій будь-якої країни не повинен відповідати уявленням про державний устрій будь-якого громадянина Росії, або якоїсь іншої держави.

По-третє, в той час, коли Київська Русь уже була Великою, на місці батьківщини Мєдвєдєва - Московії, були непролазні болота, і гучно квакали жаби.

Якщо хтось скаже, що я ображаю Медведева, то це не так. Це просто належна відповідь, на публічну образу держави в якій я живу.

/ українка /
=====================================

Российский премьер-министр Дмитрий Медведев в очередной раз заявил, что никакого Украинского государства не существует и никогда не существовало.

И, скажите мне, пожалуйста : " Какой же он после этого премьер-министр ? "

После таких слов можно с уверенностью сказать, что он ( прости Господи ! ) самый обычный дымарь ( болван ).

Во-первых, в его должности так говорить, да еще и публично, это не этично.

По-вторых, государство - это не обязательно ЦАРЬ ( по примеру Путина ), и государственный строй любой страны не должен соответствовать представлениям о государственном строе любого гражданина России, или какого-либо другого государства.

В-третьих, в то время, когда Киевская Русь уже была Великой, на месте родины Медведева - Московии, были непролазные болота, и громко квакали лягушки.

Если кто-то скажет, что я обижаю Медведева, то это не так. Это просто надлежащий ответ, на публичное оскорбление государства в котором я живу.

/ украинка /

Tags: БЛОКНОТ
Subscribe

Posts from This Journal “БЛОКНОТ” Tag

 • © Лаяти чі не лаяти

  * © Мене тут запитують, чому я не матюкаю Президента. Навіть знайшлись такі що сказали, що я порошенковський троль. Ну по перше : я не матюкаюсь…

 • © Школа для депутатів.

  * © Те, що наші депутати попадають в Раду не просто так, а за гроші (чималенькі доречі) знають усі. А от я тут подумала, і прийшла до висновку :…

 • © " Та, синицю - хоч на пшеницю ..." - народна мудрість.

  * © У мене за вікном постійно висить годівничка. З неї їдять переважно синиці. Прилітають вони поласувати в основному пізньою осінню і взимку, коли…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments