olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Куцолапий красунчік вельш-коргі

Дуже хотіла б мати такого красунчика породи вельш-корги. Це старовинна порода невеличких собак - пастухів, із сімейства вівчарок, які родом з давнього кельтського краю Уельс. Вони завжди були добрими поимічниками пастухів будьякої худоби, хоч овець, хоч великої рогатої. Хапаючи худобу за ноги вони зганяли її до купи.

Про виникненя цієї породи собак є багато легенд, одна із них говорить що цих собак подарували людям "маленькі чоловічки" Британських островів - Феї і Ельфи, які використовували їх у якості їздових тваин. Підтверженням того є часто присутні сліди від запряжі - світлі контури вуздечки на мордочці цих тваринок, і сідла на задній частині спинки.

Першими подарунок від маленьких чоловічків побачили прості дітлахи, які пасли на королівських землях корів. Вони знайшли двійко тваринок-дитинчат і подумавши, що то лисинята принесли їх додому. А дома батьки їм сказали, що це скоріше за все, цуценята тих собак, яких Феї та Ельфи запрягають у свої казкові колісниці, і вони є подарунком для дітлахів від тих казкових осіб. Цуценяток дозволили залишити і вони росли разом з дітлахами, і пасли з ними худобу. Тоді у коргі і виявилися неабиякі здібності пастухів.


Собака породи вельш-коргі пемброк

( Читати і дивитись ФОТО далі ... )

Tags: Тварини.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments