olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© До кизила в гості ...

*
© Якось у березні, точно не пам'ятаю у якому році, але тоді ще лежав сніг, і дерева стояли ще сонні, ми поїхали у ліс. Хотіли знайти котики ( квітучу лозу ). Ходили, блукали - немає котиків. Аж раптом, серед сірого засніженого лісу , помітили якесь дерево, яке не зважаючи на сніг було все жовте, здалеку схоже на жовту хмаринку.

09042016488
Фото: olga_den_f

Ми подумали що якась верба рано зацвіла, і попрямували до неї. Та коли підійшли близько, то побачили якесь диковине для нас дерево. Раніше ми такого ніколи в житті не бачили.

Дерево було густо вкрите дрібненькими квіточками, які були зібрані у суцвіття по декілька квіток, і не просто по декілька, а в кожній бруньці їх було більше десятка.

09042016490
Фото: olga_den_f

09042016491
Фото: olga_den_f

Ми постояли біля деревця, помилувалися ним, зрізали невеличку гілочку, чоб потім дізнатися, що ж то за дерево.

Прийшовши додому, я за прикладом гілочки відшукала те деревце в інтернеті, і виявилося, що то кизил.

В наших краях кизил зустрічаеться не часто, а він мені дуже сподобався. Тож я пішла на базар шукати саджанець, щоб придбати його і посадити у себе на дачі. Знайшла ! ;)) Придбала собі парочку, бо сказали: для того щоб він плодоносив треба два дерева, бо він перехрестно запилюється.

Продавчиня сказала що ростуть ці дерева дуже повільно, і зацвітуть лише на сьомий рік після посадки. Ну я звичайно не зраділа такій інформації, але деревця посадила. Поливала їх, розмовляла з ними. ;))

І одне з них, ніби віддячило мені - зацвіло на ТРЕТІЙ рік ! Малесеньке, висотою десь сантиметрів 50, на початку березня все вкрилося квітамии.;)) Не складно уявити собі як я зраділа.;))

09042016489
Фото: olga_den_f

Тепер у мене на дачі росте два кизила, а до того кизила, якого ми знайшли в лісі, ми щороку ходимо в гості. ;))

https://olga-den-f.dreamwidth.org/85547.html

Tags: БЛОКНОТ, Дерева
Subscribe

Posts from This Journal “Дерева” Tag

 • © Клен і ліхтар.

  * © Звернула увагу в саду ім. Шевченка на клен. По-перше, через те що він гостролистий. Фото: olga_den_f Його листки мають ось таку форму.…

 • © Зачаровані.

  * © Коли я бачу ці дерева, виникає думка що без чарівника тут явно не обійшлося. А як інакше пояснити появу таких стовбурів ? ;) Фото: olga_den_f…

 • © "Ой на горі два дубки ..." - думаю, всі знають такі слова. ;)

  * © Були у лісі. У великому, справжньому ! Шукали реліктові прадавні дуби. Нам сказали що там такі є, що і вчотирьох не обнімеш. Так хотілося…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments