olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Болить спина ? Потрібно ій допомогти !

*
Колись у людей боліли спини від тяжкої фізичної праці, а в наші часи з'явилася ще одна причина появи болю - малорухливий спосіб життя. Ми сидимио в офісах, дома за комп'ютерами і це призводить до погіршення кровообігу і спазму м'язів, до порушення нормального запезпечення живлення наших хрящив і як слідство - до болю.

Для тог щоб позбавитися болю, або хочаб полешити його, необхідно взяти себе в руки, і хочаб черездень робити нескладні вправи, скажімо приведений нижче комплекс. Спина Вам точно буде вдячна і більше не буде докучати Вам болем.

Вправи з йоги для початківців в домашніх умовах

1. Поза для розслаблення

а

Сядьте, схрестивши ноги, відчуйте, як розслабляється і витягується хребет. Можете злегка потягнутися вгору, спираючись на схрещені ноги. Посидьте в цій позі пару хвилин, дихайте якомога глибше і рівніше. Це допоможе налаштуватися на ефективну зарядку і знизити рівень стресу.

2. Нахил вперед

Сядьте, випрямивши ноги перед собою. Повільно дотягніться до кінчиків пальців ніг. Робіть акцент на розтяжці під час видиху - в цей момент сухожилля і м'язи ніг будуть більш податливі для максимального розтягування.Якщо розтяжка відсутня то можна зігнути ноги у колінах, щоб не пошкодити сухожилля. Повторити так 5 разів.

а1

3. Поза дитини

Встаньте на коліна, розставте їх на ширині плечей, руки тримайте позаду тулуба. Повільно нахиляйтеся вперед, опустіть голову вниз повністю. У такій розслабленій позі проведіть 3-4 хвилини з перервами, дихайте глибоко і рівно, відчуйте, як спина відпочиває.

а2

4. Скручування

Покладіть праву руку на ліве коліно. Ліву руку зафіксуйте позаду тулуба, повільно повертайся вліво. Голову повертайте разом з корпусом - дивіться вліво. Дихайте якомога глибше! Повільно поверніться у похідне положення, відчуйте, як тягнуться косі і бічні м'язи преса, м'язи стегон. Повторіть те ж саме з правою ногою.

а4

5. Поза богині

Ляжте на спину, зігніть коліна і з'єднайте підошви ніг разом. Руки тримайте по сторонах вільно. Дихайте рівно, постарайтеся розтягнути внутрішні м'язи стегон і відчути це ( але без фанатизму ! розтягувати треба дуже ПОСТУПОВО ). Залишайтеся в цьому положенні, поки Вам буде комфортно - 2 хвилини цілком.

а5

6. Ноги на стіні

Підніміть прямі ноги і помістіть їх на стіну. Тулуб і руки розслабте. Проведіть в цьому положенні 3 хвилини, вдихайте повітря на повні груди. Намагайтеся відігнати від себе всі зайві думки, відчуйте, як напружені спина і ноги відпочивають.

а6

7. Поза вільного вітру

Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, щиколотки зхрестіть. Обійміть руками коліна і міцно тримайте їх. Відчуйте, як тягнуться м'язи стегон і спини.
Спочатку це може бути складно, але як тільки Ви зрозумієте своє тіло, робити вправу стане неймовірно приємно: ця поза позбавляє хребет від навантаження вже через хвилину! Не забувайте глибоко дихати.

а7

8. Поза голуба

Встаньте на карачки, руки тримайте на ширині плечей. Перенесіть ліве коліно вперед, поставте його між руками. Праву ногу відведіть назад і випряміть. Нахиліть вперед все тіло, переміщаючи центр ваги через ліве коліно. Затримайтеся в цій позиції на хвилину, поміняйтье ногу.
Ця вправа позбавляє від болю в ногах, набряклості, благотворно впливає на м'язи спини.

а8

9. Поза пробудження

Ляжте на спину, широко розставши руки в сторони. Притисніть праве коліно до грудей. Потім поверніть весь тулуб вліво, спину при цьому залишивши рівною. Побудьте в цій позі приблизно 3 хвилини, повторіть з іншою стороною. Ця поза дуже корисна всім, у кого часто болить спина в області куприка.

а9

10. Поза риби
Ляжте на спину. Покладіть руки під стегна. Повільно піднімайте груди вгору, закинувши при цьому назад голову. Дихайте розмірено. Так само повільно опустіться вниз.

а10

Після такої зарядки Ви обов'язково відчуєте полегшення! Відійдуть м'язові затиски, зникне біль, спричинений втомою і перевтомою, хребет випрямиться. Завдяки цьому розслаблюється шия і поліпшується кровообіг головного мозку. Відійдуть головний біль і проблеми зі сном !

Tags: Вправи для здоров'я
Subscribe

 • Oсь такий сон приснився українці. Може навіть і не одній ...

  * А мені сон снився: «Радбез ООН. Представники всіх країн і я. Виходжу на трибуну і кажу: - Тут мене попросили вам сказать, бо остальні…

 • © Вещий сон

  * © Мій пост хтось переклав на російську мову, мабуть перекладав автомат, про це свідчать незрозумілі слова які я виділила червоним кольором. Поруч…

 • © Віщій сон

  * © Президент Росії Володимир Путін Вирішив очолити делегацію країни на ювілейній 70-й Генеральній асамблеї Організації Об'єднаних Націй, яка…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments