olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

©" КРЫМНАШ "

© Зайшла я на сторіку, такого собі, блогера sh....._v....

А там пост про те, які росіяни "молодці - відрізали хвіст вівці ..." що Крим повернули. І пише він, що Крим потрапив в Україну по "историческому недоразумению".

Так хотілося йому сказати, що він сам "историческое недоразумение", але не стала воду каламутити. Все одно, до нього вряд чи щось дійде, а мене в бан відправить.

І мовчати не хочеться. Так і хочеться запитати у того "писаки", чи знає він у якому вигляді Росія Україні Крим збагрила ?

Всундячили Україні шматок пустелі без води, без цивілізації - ось вам, нате, грайтеся ! А коли Україна довела той шмат землі до ладу, зробила з нього перлину, як ракушка з піщінки, то тепер, бачте - "Крымнаш". Віддайте негайно ! І поцупили ! Відкусили курчаткові одну лапку (якщо глянути на контури карти).

Відшманали і в "найкращих" російських традиціях почали там гадити. Натягли туди зброї і почали робити з курортного краю військову базу. Бодай вам її грім розтрощив !!!

Забрали як останні злодюги і майно, і шельф, а тепер радіють і хизуються. Та що з них візьмеш ? Одним словом - МОСКАЛООРДИНЦІ - все сказано.

А Бог не теля - все бачить звідтіля !©

https://www.youtube.com/watch?v=EW4cc8sAcd8

https://olga-den-f.dreamwidth.org/5956.html
Tags: " КРЫМНАШ", Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment