olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як безкоштовно отримати земельну ділянку в Україні. Інструкція № 2.

*
1л1л

Для того, щоб в Україні отримати земельну ділянку під забудову у межах міста, а бо в місцевості де немає проблем з дорогами і транспортом, треба стати народним депутатом. Можна, звичано оримати ділянку маючи в народних депутатах кума, брата, свата, коханця, або хочаб доброго знайомого - але шансів тоді набагато менше. Ділянка буде вже в менш престижному місці.

Отримати ж ділянку десь, як кажуть у народі. " у Дідька у реп'яхах " де відсутня будь-яка цивлізація, там звиичайно простіше, і то, якщо ви вже наважитесь взяти таку ділянку, то треба зразу її приватизувати. А то, як казав герой фільму " Вечори на хуторі близ Деканьки " : " Всьо-о-о может бить !!! " А раптом, поки ви побудуєте собі омріяний будиночок, поміняється влада, поміняються пріоритети, комусь із " властьімущих " сподобається саме ваша ділянка ... І що-о ? Неприватизовану заберуть, ви і оком блимнути не встигнете.

Життя. Воно таке непередбачуване !

Тож будьмо пильними і оптимістами, не дивлячись ні на що ! Тримаймося !

Інструкцію № 1 можна прочитати тут ...

Tags: про Землю
Subscribe

Posts from This Journal “про Землю” Tag

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment