olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про нового прем'єра і стару ступу ...

*
1с1с

© Свою роботу на посаді прем'єра Гройсман розпочав з відвертої брехні про те, що МВФ змушує його піднімати тарифи для населення.

Всі договори з МВФ вже давно опубліковані, нічого подібного в документах немає - є лише вимога вивести Нафтогаз з піке, тобто зробити його незбитковим. Але як це зробити - там не вказано.

Тож наші міністри задумалися : " Можна підняти тарифи для населення , а можна красти менше ". Вибрали перше. Ну не можуть же вони " кусати сами себе ".

А народ у нас терплячий, - буд-які тарифи витримае. Буде топити плиту сухим бур'яном ( бо дрова також не дешеве задоволення ).

До речі, Грйосман попіклувався про " найнужденнішу " частину населення України - про депутатів, і підняв їм зарплату в 3 (три !!!) рази, а ще, він пообіцяв підняти зарплати чиновникам.

Тож тарифи піднімати буде ще не один раз. А де ж ще брати ргоші ???

Гройсман прийняв рішення, що газ українського видобутку треба довести до ціни світового рівня, свою прем'єрську роботу Гройсман розпочав з відвертої брехні про те, що МВФ змушує його піднімати тарифи для населення. І це при тому, що населення на сьогоднішній день платить за газ дорожче, ніж Нафтогаз купує.

Прем'єра поміняли. Але ступу, воду і товкач залишили тіж самі, і Гойсман буде товкти туж воду у тій же ступі що і його " папєрєднік ".

Уряд України має намір неухильно виконувати зобов'язання перед Міжнародним валютним фондом щодо підвищення тарифів на газ для населення, - про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Є зобов'язання, які підписані українською стороною про те, що тарифи на газ будуть 100% відповідати вартості Іншого шляху просто немає.", - Сказав Гройсман.

Головне, щоб нардепи не були обділені ...

Українці ! Тримаймося !

=============================

Випадково натрапила на свій пост :

INFORFVA

Глобал Аналитик

https://olga-den-f.dreamwidth.org/91751.html

Tags: Про газ
Subscribe

Posts from This Journal “Про газ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments