olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Всі сьогоднішні новини про Савіка Шустера. ( + ВІДЕО )

*
Відомому журналісту, телеведучому Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні. Про це повідомив народний депутат (фракція "Блок Петра Порошенка") Сергій Лещенко на своїй сторінці в Facebook.

"Савіку Шустеру все-таки анулювали дозвіл на роботу в Україні", - написав Лещенко.

=====================================

Відомий український журналіст і телеведучий Савік Шустер збирається продовжувати працювати в Україні, не дивлячись на відмінений сьогодні дозвіл на трудову діяльність.

Відео з відповідною заявою Шустера опубліковано на каналі телеканалу NewsOne на YouTube.

"Звичайно, я залишаюся в Україні, і я буду працювати. Я можу працювати безкоштовно, без дозволу на роботу. Для того, щоб бути волонтером, не потрібен дозвіл на роботу. Нічого не змінилося, але ми не виключаємо будь-яких нових дій з боку влади ", - говорить телеведучий.

======================================

Відомий телеведучий Савік Шустер, якого сьогодні анулювали дозвіл на трудову діяльність в Україні, оголосив голодування.

У прямому ефірі на своєму телеканалі "3S.tv" Шустер повідомив, що голодовка триватиме до повернення державними органами України йому права працювати в країні, передає "Інтерфакс-Україна".

"Я оголошую голодування до моменту повернення мені права працювати в Україні", - заявив телеведучий.

"Я вважаю, що ті люди, які приймають такі рішення, це люди, які ведуть нас до чергової війни, кровопролиття Тому я повторюю :. Я оголошую голодування до тих пір, поки мені не повернуть право працювати в європейській країні під назвою Україна ... Я за європейські цінності готовий віддати дуже багато, і тому я буду голодувати, поки ці люди не змінять своє рішення ", - додав Шустер.

Керуючий партнер на каналі "3S.tv" Павло Єлізаров Також заявив, що "приєднується" до Шустера.

Tags: зачистка
Subscribe

Posts from This Journal “зачистка” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment