olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Казковий топіарій. Для натхнення.

Як будьякому садівнику-аматору, мені цікаво створити щось нове у себе у дворі. Альпійська гірка у мене вже є, зелені огорожі, клумби - також є. А от топіарій ... - це складна штука ! Для мене особисто - дуже складна !

Топіарій - це одно з найдавніших видів садово-паркового мистецтва. Він являє собою багаторічне формування декоративних форм з рослин, методом вирощування дерев, кущів та напівкущів і подальшої регулярної обрізки для підтримування необхідної унікальної форми. Витвори можуть бути дуже різноманітної фоми - геометричної, абстрактної, архітектурної, а також звірів птахів і людей.

Для натхнення ці чудові фото. Звичайно, що на фото витвори зроблені справжніми майстрами садового мистецтва, але деякі з них не надто складні, тож їх можна спробувати зробити.

http://udivitelno.com/plants/item/901-topiar-zelenoe-iskusstvo-figurnoj-strizhki-30-foto

Tags: Парки., Творчість: ідеї для садиби
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments