olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Тарифи на газ. Для знищення населення ?

*
© Як я не намагалася зрозуміти чим наші обранці думали, коли складали ціну на газ, все марно, зрозуміти таке не можливо. На запитання : " Для чого це робиться ? " Відповідь знаходиться тільки одна : " Для того щоб знищити малозабезпечене населення ". Іншої відповіді не існує.

Знову підвищіли тарифи на природний газ. З 1 травня 2016 року ціна на газ для населення і для підприємств теплокомуненерго, становитиме 6879 грн за тисячу кубометрів, що призведе до підвищення цін на опалення та гарячу воду майже на 80%.

Ну як можна встановлювати ціну на газ 6879 грн, коли у людей пенсія 1300 грн, і немає ніяких додаткових доходів ?

Кажуть оформляйте субсидію. Але ж якщо правильно заповнити декларацію, то більшості людей її не дадуть. У когось, у гаражі стоїть камаз, який був куплений, років 30 тому, і зараз стоїть у такому стані, що його не можливо ні відремонтувати - бо немае коштів, ні продати. У когось стоїть пуста хата або квартира, яка дісталася у спадщину, яку продавати за копійки немає сенсу ... Причин щоб не дати субсидію - безліч.

Приховування якихось фактів, не показування їх у декларації, приведе до величезних проблем - субсидію дадуть, але після перевірки, її потім все життя прийдеться виплачувати.

Тож, як показала цьогорічна зима, людям доводилося економити газ, мерзнути, і хворіти. Від холоду, особливо у стареньких людей, загострюються всі старі болячки, особливо хвороби суглобів. А ліки також дорогі і доводиться обходитися без них, бо на ліки коштів також не вистачає .

І оцим змученим людям, з телевізора розказують про МВФ ! Та чі вони там усі показилися ? Ну це ж просто звичайнісіньке знущання. Як можна розказувати про МВФ людям, яким від того МВФа ніякої користі не передбачається ? Роботою він їх не забезпечить, дороги від того що МВФ дасть гроші не з'являться навіть у містах, а уселах вони навіть уві сні не присняться, лікарні і школи - також не з'являться, ліки не подешевшають, газ також не подешевшає і в оселях тепіше не стане.

МВФ - то ж не для всіх, то ж для " обраних ". То чому ж ВИ мордуєте народ ? Розказуєте народу що немає грошей. Так розплутуйте ж свої корупційні клубки які ви роками плутали, перестаньте красти, і будть гроші. І для цього зовсім не потрібно знищувати простих людей, забирати у них останні копійки.

Ви прекрасно знаєте хто скільки гребе і як знищити корупцію. То припиніть замилювати очі людям далеким від ваших каламутних справ, припиніть забирати у них останні гроші і останні надії.

Але ж про що я ? Та хіба ж мене хтось з тих великих почує ...

https://olga-den-f.dreamwidth.org/96112.html

Tags: геноцид, про Газ
Subscribe

Posts from This Journal “про Газ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments