olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Діти Порошенко навчаються в Англії, але числяться відмінниками в київській школі

*

13

Нарешті однокласники і вчителі Кловського ліцею № 77 побачать Мішу Порошенко - він обіцяв заїхати на "останній дзвоник" 28 травня. В інший час, коли син президента не бере участь в обов'язкових фотосесіях з родиною, він вчиться у престижному британському Concord College. Ціна питання - 1,3 млн грн.

Його сестри-блязняшки Женя і Саша вчаться там же - і теж за 1,3 млн грн. Тобто 4 млн за сезон. Плюс постійні перельоти на "фотосесії з татом".

Все б так і залишилося таємницею, якби діти Петра Олексійовича по доброті душевній не написали про свої успіхи в соцмережах, підтвердивши навчання в Англії відповідними фотографіями.

14

15

16

Concord College — міжнародний навчальний заклад пансіон в графстві Шропшайр, яке спеціалізується на підготовці іноземних студентів до вступу в університети Великобританії. В школі, що забезпечує повний пансіон, навчання коштує близько 1,3 млн грн у рік.

17

На території площею понад 20 га є не тільки спорткомплекс з басейном, величезний сад, стайня, але навіть старовинний замок.

Учні коледжу проводять своє дозвілля, як британські аристократи: їздять на полювання, займаються стрільбою з лука і верховою їздою, грають в сквош.

Ну і, повторюся, діти Петра Олексійовича мають прекрасну українську освіту: не відвідуючи ліцей - тільки вищі бали.

Чи немає тут корупції?

/ v_n_zb /

Tags: п* Порошенко
Subscribe
promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment