olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Підтвердження того, що уряд вирішив знищити українських селян.

*
© В продовження теми : " Тарифи на газ. Для знищення населення ? "

Фото083
Фото: olga_den_f

Кабмін вирішив знищити українських селян, а заодно, поки буде боротьба за виживання, знищити українські ліси - легені країни.

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко запропонував жителям сіл подумати над відмовою від газу.

". Для жителів сільських територій перспективно в плані енергозбереження Так, це радикальний крок (...) але необхідно думати над відмовою від споживання газу", - сказав віце-прем'єр.

Розенко зазначив, що це непопулярний крок. Але оскільки ринкові умови показують, що ціна на газ не буде зменшуватися, потрібно шукати більш дешеву альтернативу.

"Зменшення споживання газу - крок до енергонезалежності України", - вважає міністр.

З 1 травня зросла ціна на газ для населення і для підприємств теплокомуненерго, що призводить до підвищення цін на опалення і гарячу воду майже на 80%.

===========================

Обікрали країну (починаючи з 90-х ), тепер у них є гроші, вони живуть у теплі і в розкоші, дітей повідправляли на навчання у нормальні заможні країни,а тих хто не накрав вирішили просто знищити. От тільки цікаво, кого ж вони планують грабувати коли знищуть маалозабезпечене населення, з якого вони зараз " п'ють кров " ? Невже планують обкрадати ЄС І США ?

Уминулому році я писала ЗВІТ для Арсене Перовича. Але то були дрова домашні, тобто сухі гілки з власного саду. Тепер вони вже згоріли, і не тільки у нас, а і у всіх селян.

Тепер у селян і у всіх малозабезпечених громадян України не залишається іншого вибору, крім того, що розібрати на дрова будинки Верховної Ради, Кабміну і Адміністрації Президента !

Українці, коли починаємо ?

https://olga-den-f.dreamwidth.org/96399.html

Tags: геноцид, про Газ
Subscribe

Posts from This Journal “про Газ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments