olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

* МВФ не вимагав підвищувати тарифи до небес - це ідея української влади.

*
"... а більший меншого тусає та ще і б"є,затим, що сила є ..."

* Чому мовчить народ ? Адже народ винаймав їх, щоб вони служили народу, а не для для того щоб служити їм. Вони ж не виконують своїх обов'язків, вони роблять усе щоб народ знищити, а особливо селян.

============================================

Експерт розповів, кому насправді належить ідея підвищити тарифи в рамках меморандуму з МВФ.

У 2014 році Україна наполягла на тому, щоб включити вимогу підвищити тарифи в меморандум з Міжнародним валютним фондом. Таку інформацію повідомив Валентин Землянський, експерт з питань енергетики, на прес виступаючи-конференції.

За словами Землянського, саме українська сторона, а не МВФ, вимагала підняти тарифи на комунальні послуги та енергоносії.

Експерт розповів, що такою пропозицією українська сторона відповіла на питання про джерело, з якого Україна збирається покривати дефіцит «Нафтогазу» і врівноважувати дефіцит державного бюджету. Як підкреслив Землянський, джерелом цим є простий люд.

Также эксперт сообщил, что требование о повышении тарифов прописано также и в соглашении об ассоциации с Евросоюзом, которое обязалась выполнять Украина. Как пояснил Землянский, любая из сторон может выступить инициатором пересмотра плана действий, так что власти ничто не мешает установить мораторий на повышение тарифов в будущем. >>>

https://olga-den-f.dreamwidth.org/96591.html

Tags: геноцид, про Газ
Subscribe

Posts from This Journal “про Газ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments