olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Несподіваний нічний гість.

*
© Зараз напишу про те, через що я написала попередній пост "Кому дозволити завітати у гості ?" ;))

=========================================

© Якось пізнім вечером я відкрила балконні двері щоб провітрити кімнату, вимкнула світло а сама пішлі в кухню і там зайнялася своїми справами. Коли закінчила справи на кухні, пішла у кімнату з відкритим балконом.

Зайшовши у кімнату вімкнула світло і в момент його вімкнення почула якісь незрозумілі звуки схожі на ляскання в долоні. Від несподіванки я аж підскочила з переляку. Почала обдивлятися кімнату, щоб з'ясувати щож то за звук. Спочатку непомітила нічого підозрілого, було тихо і нікого не було видно. Потім звук повторився, і подивившись у бік звуку я помітила на гардіні ( не з боку кімнати, а з боку вікна ) КАЖАНА ( летючу мишу ).

Я обімліла ! Бог знає що у того КАЖАНА на умі ?!?

Стою і думаю : " Що ж мені робити ? " Потім придумала. Пішла, взяла полієтіленове відеречко, прозору кришку від сковорідки і віник. Ппідійшла до свого неочикуваного гостя, підставила відеречко, зтрусила його віником у те відеречко і накрила прозорою кришкою. Щоб не вилетів.;))

Через прозору кришечку роздивилася його. Не такий він уже і страшний, навіть симпатичний. ;)) Мордочка як у мишки, маленькі кругленькі вушка, а шубка у нього ніби плюшева. ;)) Такий як тут на фото, тільки у мого гостя вушка були менші.

1м

Він бідолашний перелякався, почав труситися, але я його не довго "лякала". Роздивилася його, потім винесла на балкон, відкрила кришку і він абсолютно безшумно полетів у свою стихію. ;)

Потім я розказала про пригоду, знайомим, а вони кажуть, що такі гості часто залітають до осель. А якщо стається так, що вікно закривають до того як тваринка вилетить, то вона знаходить собі схованку і сидить у ній у світлі часи доби а вночи вилітає з неї і літає по кімнаті. Якщо її помічають, то не вмикаючи світло відкривають вікно і вона вилітає у свою стихію.

1К1

https://olga-den-f.dreamwidth.org/98600.html

Tags: Тварини., Щоденник
Subscribe

Posts from This Journal “Щоденник” Tag

 • © Невідкладна робота на завтра.

  * © Щойно ми з Мурзею спіймали мишу. В хаті (!) під столом. З одного боку Мурзя, з іншого я з бухобійкою, миші діватись було нікуди. Завтра будемо…

 • © От і жовтень

  * © От і жовтень. Одного місяця осені як і не було. Все яскравішими стають довколішні ліски. Сьогодні дивилася на них здалеку, треба завтра сходити…

 • © Живий дух.

  * © На завтра sinoptik.ua прогнозує нам морозець у повітрі -5 градусів. Так я наламала хмизку, буду зараз у хату живого духу напускати. ;) Дрова у…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments