olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чий ти хлопче будеш ? Про Насірова.

*
Усі вони там не погані ...

" Хлопчина до 2008 року працював в Британії брокером. А потім його висмикнули на батьківщину - і понеслося.

Concorde Capital - торгівля цінними паперами;

Ренесанс, де він виріс до співдиректора;

З квітня 2013 року по квітень 2014 року - заступник голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Ось це дуже цікаво, тому що при Януковичі це була одна з найбільш мутних контор, призначення туди випадкову людину виключено.

В.о. голови правління ДПЗКУ Валерій Томіленко, свіже інтерв'ю:

"Усунуто десятки компаній-посередників, зупинений виведення валютних коштів через фірми-офшори, на які тільки протягом 2014 вивели понад 132 мільйонів доларів США.

За нашими розрахунками, через корупцію в структурі ДПЗКУ держава щомісяця втрачала по 100 000 000 гривень ". За діяльністю КОРПОРАЦІЇ Більше 60 Відкрито кримінальних справ.

Рому не чепають, він працює директором української філії міжнародної компанії BTG Pactual сировинних товарів. Напевно, талановитий.

Але - оп! - І Рома Насиров на 51 місці в списку БЛОКУ з Петра Порошенка. А у Верховній Раді - оп! - Голова комітету з питань податкової і митної політики.

Те, що в декларації за 2013 рік 77 тисяч гривень - ну це навіть нудно обговорювати. Чесний, ясна річ. (У декларації за 2014 більше -4,9 млн.)

Але чий хлопчик?

У хлопчика з роботи в "Конкорді" прекрасні відносини з главою компанії Ігорем Мазепою. Мазепа йшов в п'ятірці "Сильної України" Тігіпка-Хорошковського.

А ось ще відгадка: дружина - Ірина Олександрівна Глімбовська.

Олександр Глімбовський - генеральний директор групи компаній «Альтіс-Холдинг». У рейтингу ТОП-10 компаній, які через тендери отримали від держави найбільше грошей в 2012 році

"Альтіс-Холдинг" на дев'ятій сходинці - будували інфраструктуру Євро-2012. Ви ж розумієте, так?

Щоб знайти все це, мені знадобилося півгодини ліниво побродити по сайтах. Конкурсний відбір, говорите? Ну-ну.

Дострибаются, б***і ". - Леонід Швець, Facebook.

Tags: хто є хто
Subscribe

Posts from This Journal “хто є хто” Tag

 • © Цікаво, вони часом не родичі ?

  * © Серіал з продовженням : Перша серія: "А апєльсінкі то, наколотиє! ..." Друга серія: "Какіе люді разочаровани? Біомаса ета? ..."…

 • НАщо Зеленському Хорошковський ?

  ^ З повідомлень ЗМІ стало відомо, що команда Володимира Зеленського поповнилася Валерієм Хорошковським. Він отримав кабінет в Офісі президента і…

 • 100 днів безсилля всевладдя.

  * Зеленський. Головна проблема Зеленського - обрання нового прем'єра. Новий прем'єр - це новий центр влади. Влади, що не поступається за…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments