olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Уряд заборонив рубку в лісах і звільнив керівника Держлісагентства .

*
Продовження теми, початок тут : " Що показали міністру екології в Національному парку "Гуцульщина" активісти та журналісти ТСН ( ВІДЕО )"

11

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак повідомив у себе у Facebook :

" Уряд підтримав пропозицію Мінприроди щодо тимчасового припинення санітарно-оздоровчих заходів (рубок) в лісах до перегляду Мінприроди, Мінагрополітики, Держлісагенством нормативно-правових актів, які регулюють порядок та правила їх здійснення.

Це – реакція Уряду на мій звіт щодо інспекції Національних парків Карпатського регіону. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман визначив пріоритетом створення системи, що унеможливить варварську вирубку лісів.

Уряд також дав доручив Мінприроди, Нацдержслужбі, Мінагрополітики провести службове розслідування фактів бездіяльності керівництва Державної екологічної інспекції України у сфері охорони та збереження лісових ресурсів та про результати у двотижневий строк поінформувати Кабінет Міністрів.

Також у місячний термін Мінприроди, Мінагрополітики, Мінрегіону, Держлісагентство, Держрибагентство мають опрацювати та подати Кабінету Міністрів відповідні проекти актів щодо реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища шляхом визначення єдиного контролюючого органу у цій сфері та передачі йому усіх контрольних функцій.

У Мінприроди наразі опрацьовується питання призначення керівників установ природно-заповідного фонду за результатами відкритих конкурсів із залученням фахівців, науковців, представників громадських організацій та місцевих громад.

Важливо розуміти, що ліс возять дорогами, це бачать органи місцевого самоврядування, контролюючі та правоохоронні органи. Зрештою сусіди цих браконьєрів! Вони мовчки потурають(.
Рішення про звільнення керівника Держлісагентства прийнято (за власною заявою).

Працюємо далі ".

11 травня, на засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабмін має намір ухвалити кадрові рішення щодо керівництва Державного агентства лісових ресурсів у зв'язку з незадовільним станом справ у галузі та безсистемною вирубкою лісу. "...треба врегулювати питання вирубування лісу ", - сказав Гройсман.

Tags: про знищення лісів
Subscribe

Posts from This Journal “про знищення лісів” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments