olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Порошенко через український суд довів, що війни з Росією немає

*
Президенте, наш керманич, що ж ти робиш, пане ? Знову здаєш Україну москалям поганим ?

Адміністрація президента України в судовому засіданні виступила категорично проти юридичного визнання факту збройної агресії Росії в Україні, "сліпий траст" не може торгувати з агресором, а з братньою Росією може ...

Як заявив ініціатор справи, правозахисник, керівник проекту "Відкритий Суд" Станіслав Батрин, український суд не визнав факту збройної агресії Росії проти України.

Рішення про невизнання факту збройної агресії проти України було прийнято Шевченківським судом Києва 12 травня, за підсумками майже 2 років судового розгляду.

Суд першої інстанції двічі відмовлявся відкривати провадження за цим позовом, однак правозахисник здобув дві перемоги в апеляційних судах, після чоло справу все ж відкрили. Надалі, перший суддя, який слухав цю справу, взяв самовідвід.

За словами Батрина, чималу роль у прийнятті даного Рішення зіграла позиція АДМІНІСТРАЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА України, яка закликала суд не визнавати агресії РФ проти України.

"Примітно, що 9 лютого в суд надійшов факс з Адміністрації президента з підписом Б. Ложкіна з проханням відкласти засідання у справі " з метою формування правової позиції і надання пояснень ", а в подальшому позиція президента була сформована чітко - президент просив відмовити в задоволенні заяви про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації ", - зазначив він.

Як зазначає правозахисник, дивну роль в судовому процесі зіграло Міністерство внутрішніх справ, яке відмовилося надавати суду наявні докази російської агресії.

Правозахисник Станіслав Батрин ще 29 серпня 2014 року звернувся до Шевченківського районного суду з вимогою про встановлення факту збройної агресії проти України. За час судового розгляду заявник і волонтери змогли залучити в якості доказів понад 1000 листів офіційних документів органів державної влади.

"Ось така х***я, малята" (с), як той казав. >>>

Tags: п* Порошенко, про Гибридну війну
Subscribe

Posts from This Journal “про Гибридну війну” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments