olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ожиріння - це хронічне інфекційне захворювання, - вчені.

*
худнемо

Як повідомляє The Telegraph, вчені з Інституту Сенгера в Великобританії, займаючись дослідженням мікрофлори кишечника, несподівано довели, що причиною ожиріння є бактерії, які можуть передаватися від людини до людини.

Давно було відомо, що склад мікрофлори кишечника людини, що страждає на ожиріння, відрізняється від складу мікрофлори струнких людей. Але довгий час це вважалося наслідком ожиріння.

Однак останні дослідження показали, що все йде з точністю до навпаки - саме склад мікрофлори кишечника задає метаболізм і визначає, буде особина страждати ожирінням чи ні.

Деякий час тому американські медики встановили в експерименті, що якщо додати мікробів із кишечника мишей, які страждають на ожиріння, в кишечник здорових і струнких особин, це призведе до зростання ваги «струнких» мишей.

Дослідження Інституту Сенгера не тільки підтвердили цей висновок щодо людей, а й показали, що бактерії, відповідальні за ожиріння, утворюють спори, які поширюються у зовнішньому середовищі і можуть передаватися від людини до людини.

Отже, ожиріння - це просто хронічне інфекційне захворювання, яке передається від людини до людини. Саме цим пояснюється той факт, що ожиріння локально поширене в популяціях, де люди щільно контактують один з одним: окремих спільнотах, колективах і сім'ях.

Доктор Тревор Лоли, який очолює колектив дослідників, заявив, що випадки так званого «сімейного ожиріння», обумовлені генетичними причинами тільки на 7-13 відсотків. Решта ризик має інфекційний характер.

Команда дослідників вже склала «бібліотеку» бактерій, відповідальних за ожиріння. Вони сподіваються найближчим часом створити препарати, що містять суміш мікроорганізмів-антагоністів, які могли б відновити правильний рівень мікрофлори в кишечнику і покінчити з ожирінням.

Відкриті ЗМІ.

Tags: Худеем
Subscribe

Posts from This Journal “Худеем” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments