olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Україна може розколотися.

*
© Іде до того, що Україна розвалиться на окремі шматки.

Ще не пізно цей процес зупинити, але для того ніхто нічого не робить.

І відділиться від України не Донбас. Ні! Донбас буде водити шашні з Росією, і як піявка продовжуватиме пити кров з України доти, доки вона сама його не відірве і не викине геть.

А відділиться від України її західна частина, і почне жити по людські. Вона довго намагалася довести що Україна єдина, боролася за збереження території, за незалежність усієї України. Надіялася що вся Україна нарешті відчує свою унікальність, гідність і покаже це всьому світу, скинувши Кремлівське ярмо.

Але не сталося. На сході частина населення заволала що у Кремлі сидять їхні брати, і попросила у тих братів захисту. Ті прийшли, і захищають уже більше двох років. Та не дивлячмсь на те, що вони отримують захист братів, донбасяни продовжують вимагати гроші від України.

Що ж виходить ? А виходить, що Західна Україна воює за цілістьність і незалежність усієї країни а частина Донбасу за підтримки "братів" воює за те, щоб схиляти голову перед Кремлем. і відмовлятися від статусу "молодшого брата" ( раба ) ніяк не бажє.

Якщо так буде продовжуватися і далі, то терпець у Західної України вірветься, і вона відколеться від основної частини.

Народ ( джерело влади ) обрав ту владу, яка голосно кричала " оберіть мене ...", замість того, щоб придивитися до тих хто поруч, обрати тих людей, які між народом спокійно, без реклами, намагаються щось зробити для покращення життя в нашій країні. А тепер терпляче чогось чекає. Невідомо чого. А влада живе своїм життям і відстоює свої особисті інтереси.

Якщо народ не прокинеться, і не почне змінювати ситуацію, то Західну Україну ми втратимо, а разом з нею і свою духовність, відчуття українського коріння, і тоді до нас прийде білий і пухнастий ..., ну ви знаєте хто ...https://olga-den-f.dreamwidth.org/101864.html

Tags: Передбачення, Про Україну
Subscribe

Posts from This Journal “Передбачення” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments

Posts from This Journal “Передбачення” Tag