olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Рада ПРОВАЛИЛА законопроект про "злодіїв в законі". Регіонали категорично проти.

*
У Верховній Раді не вистачило голосів для прийняття закону №1188, який встановлює кримінальну відповідальність для "злодіїв в законі" і посилює відповідальність за злочини, вчинені злочинними угрупованнями. Замість необхідного мінімуму в 226 голосів законопроект набрав лише 210.

Регіонали не дали жодного голосу, причому один з них іронічно заявив що, мовляв, не можна прописувати у законі жаргонне слово " злодій у законі ".

На мою ж думку вжити в законі потрібно саме це слово, бо інакше під час суду, будьякий "злодій у законі" заявить, що йому у звинуваченні інкрімінують злочин якого він не скоював, і що він насправді " злодій у законі" а не "те що там написано ". Якщо регіонали виступили проти вживання цього словосполучення в Уголовному Кодексі України то це означає тільки те, що в їхніх інтересах закон написати так, щоб його можна було обійти під час судового розгляду, а не через те, що вони так відстоюють чисту літературну мову.

В даному випадку речі треба називати своїми іменами, навіть якщо імена жаргонні, щоб на суді злодію важче було відкручуватися від відповідальності.

Ось як розтлумачили цесловосполучення автори законопроекту :

23

Хто з депутатів як голосував - можна подивитися за посиланням :

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=7316

https://olga-den-f.dreamwidth.org/102239.html

Tags: новини з Верховної Ради
Subscribe

Posts from This Journal “новини з Верховної Ради” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments