olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© "Чортови пальці " і закам'яніле дерево.

*
© Сьогдні вирішили прогулятись по кручах Харківської області.

А вони тут знатні ! Є такі, що як невдало гепнешся то мало не покажеться !

Були і в глибоких, і в мілких, і в піщаних, і в глиняних, і от надибали - крейдяні. А я колись від містера Googlа "чула" що в крейдяних горах опали "водяться". Ну і почалось. Давай ми у кожну щилинку заглядати. Кремінь - є, а опалами і не пахне !

От я натрапила на рівчачок вимитий водою, який веде на вершину однієї із круч. І ми потхеньку пішли по ньому вгору. Раптом дивлюсь, а умене під ногами щось цікаве лежить. Взяла в руки, а то виявляється "чортів палець" - белемніт, істота яка жила на землі за часів крейдяного періоду, приблизно 80 млн років тому, і впродовж віків закам'яніла.

Я так зраділа : і кричала "Ура", і стрибала, якби хтось збоку побачив - упав би від сміху.

Пішли ми далі і видерлись на саму вершину тієї кручи. Я підійшла на край тієї скелі і глянула вниз. У мене аж у очах помутніло. І тут я зрозуміла що відчуває кіт, після того як молнієносно забирається на дерево, а потім глянувши вниз, робить величезні очи і щодуху нявкає ! Зніміть !

Я відійшла від тієї пропасті, і ми пішли шукати пологий спуск. Знайшли, спустилися вниз, і пішли блукати далі. Знайшли ще "пальці" і декілька шматків закам'янілого дерева.

Наблукалися і під вечир приїхали додому задоволені як слоненята.

А це фото наших знахідок :

Чортови пальці :


Фото: olga_den_f

Закам'яніле дерево :


Фото: olga_den_f

/ olga_den_f 12.05.2015 /

Tags: Каміння.
Subscribe

Posts from This Journal “Каміння.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 23 comments

Posts from This Journal “Каміння.” Tag