olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Яйця на сніданок для тонкої талії без шкоди для здоров'я.

*
Небажані відкладення на талії - це нескінченна тема. Вони не тільки дратують людину псуючи зовнішній вигляд, а ще й приносять шкоду здоров'ю. Порушують нормальній кровообіг передавлюючи кровоносні судини, а від порушення судин і починаються різні проблеми зі здоров'ям.

Дієтологи приділяють дуже багато уваги цій проблемі і дають дуже багато рекомендацій як з нею боротися. Кожен обере для себе метод боротьби з такою неприємністю за своїм смаком.

А зараз один з безлічі методів.

1..

Для того щоб позбавитися від відкладень потрібно скоротити кількість їжі без погіршення її якості і виснаження організму. Особливу увагу, за рекомендаціями дієтологів, треба приділити сніданку. Треба щоб він забезпечив організм білком і мав мало калорій. Для цього прекрасно підійдуть на сніданок варені яйця, звичайно ж, без хліба. А щоб яйця не здавалися такими вже нудними можна доповнити іх свіжими яблуками.

Для того щоб тривалий час не відчувати голоду потгібно на сніданок з'їсти приблизно 20 гламів білка. В одному яйці - їх приблизно 6 грамів. Тож цілком припустимо з'їсти на сніданок троє яєць, які мають приблизно 240 калорій. І доповнити сніданок яблуками, які мають, приблизно 80 калорій - одне, тож іх можна з'їсти навіть не одне ( без фанатизму звичайно ) ;)).

Підчас обіду можна їсти будь-що але обов'язково - не переїдати ! А ввечері їсти обов'язково не менше ніж за дві години до сну.

Tags: Худеем
Subscribe

Posts from This Journal “Худеем” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment