olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Полторак: РФ не відмовилася від планів захопити Україну

*
Російська Федерація не відмовилася від бажання захопити Україну.

Про це 21 травня заявив міністр оборони України Степан Полторак після представлення особовому складу нового керівника Національного університету оборони України ім. І.Черняховського у Києві.

"Ми чітко відстежуємо, що Російська Федерація посилює своє угруповання на кордоні з Україною, вони планують додатково розгорнути деякі з'єднання військових частин на кордоні з Україною. Це свідчить про те, що Російська Федерація не відмовляється від агресивної політики проти України і свого бажання захопити Україну", - заявив Полторак.

На думку міністра, "усі, хто живе в Україні, не повинні забувати про загрозу, яка нікуди не зникла".

"Вона є, і, я так думаю, що вона і буде... Вплинути на це ми ніяк не можемо – на дії РФ і на заяви міністра оборони РФ – але ми можемо всі разом приймати правильні рішення, правильно планувати свою роботу, щоб бути готовими до непередбачених дій. І тут Міноборони і Генштаб провадять серйозну роботу, щоб ми могли відповісти на загрози", - зазначив Полторак.

Українська правда.

Tags: п : РНБО, про Росію, про війну
Subscribe
promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments