olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Події у Харкові

*
© Зараз я напишу, що сталося в Харкові. Писати буду по простонародному, пробачте і не смійтеся, коли що не так. ))

Почалося все через те, що Опоблок робив уже шість спроб зареєструватися, щоб взяти участь у виборах, а Управління Юстиції йому шість разів відмовляло, в зв'язку з "невідповідністю" документів.

Сьогодні Опоблок робив сьому спробу. Тож з цього приводу, біля Управління юстиції, зібралося декілька груп людеей, усі вони стояли за світле майбутнє, тільки кожна група за своє.

Група підтримки Опоблока, яку представляло кілька десятків бабусь, стояла за світле майбутнє з Добкіним і Кернесом, тому що, як сказали пенсіонерки, ніхто більше не забезпечить їм достойну пенсію.

Інша група - молоді люди, які стояли за світле майбутнє без Допи і Гепи, тому шо, як сказали вони, не можна допускати на керівні посади людей, які у відомі часи стояли під триколорами, які у день, коли Янукович тікаючи у Росію заїжджав до Харкова, після зборів Партії Регіонів у Палаці Спорту, прямо від Палацу Спорту, поїхали у Росію, по вказівки до своїх кураторів. Ще молоді активісти казали, що після відомих подій на Донбасі, Харків не може допустити до керівних посад Опоблок, через побоювання, що ті влаштують тут аферу під назвою ХуеНеР.

Крім цих двох груп, там ще були присутні молоді люди у балаклавах невідомо яких переконань, хоча вони і вдавали з себе патріотів. Є думки, що то були засланці від Опоблоку, проплачені з метою провокацій.

Ну і ще були присутні молодики, які ніби-то підтримували Опоблок і охороняли його людей.

Мітингувальники-пенсіонерки згодом пішли продовжувати свій мітинг на площу Свободи, влаштувавшись напроти головного входу в ОДА. Всі інші залишились біля Управління Юстиції, а потім пішли до офісу Опоблоку, де і зав'залась сутичка.

Хто почав перший - невідомо. Патріоти кажуть, що почалося з того, що молодики Добкіна почали кричати мітингувальникам, щоб ті забтрались геть, а якщо не заберуться то обіцяли їх порізати. У відповідь присутні у балаклавах почали виколупувати бруківку і кидати у бік офісу. Молодики Добкіна забігли у офіс і "забарикадувалися" там, звідти згодом почали стріляти.

Міліліція хоч і була присутня, але поводилася надто тихо, тому і з'явилася підозра, що бійка була між людьми Опоблоку, з одного боку Охорона Добкіна, а з іншого проплачені люди для провокацій, і зроблено це було для підняття рейтингу Опоблоку.

Згодом, чі то сам Добкін, чі то інші представники Опоблоку вирушили в Обласну Прокуратуру, і коли вони вирушали, молодики у балаклавах розгромили їхній мікроавтобус, у якому були привезені молодики Добкіна. Молодиків Добкіна згодом вивели з будівлі в якій розташований офіс через чорний вхід, посадили у підігнані автобуси і вивезли. В Прокуратуру поїхали інші машини.

Пізніше виникла бійка неподалік офісу, біля Дзеркального Струменю. Там, ативісти патріотів, ніби-то, впізнали молодиків-тітушок, які першого березня в ОДА, били представників Майдану.

Колотнеча була у нас у центрі міста цілий день. Декількох людей позабирала міліція, залишається слідкувати, що буде далі.

Харківський "Опозиційний блок" може не потрапити на вибори

Добкін погрожує, що "Опозиційний блок" може бойкотувати вибори

https://olga-den-f.dreamwidth.org/37470.html

Tags: Харківські новини
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments