olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Субсидія може дорого обійтися: Податкова винайшла новий спосіб оцінки доходу громадян

*
На думку міністерства фінансів, рівень офіційно одержуваних доходів не відповідає реальному достатку багатьох громадян України.

Згідно поданих населенням декларацій про доходи велика частина населення відчуває фінансові труднощі і має право на отримання соціальної допомоги від держави, передає Joinfo.ua з посиланням на видання Курс грошей.

Фахівці міністерства фінансів України висловлюють думку, що оцінювати реальний стан життя громадян слід не тільки по заявленої ним в декларації заробітній платі. Глава департаменту фінансів та соціальних програм Андрій Рязанцев наполягає на тому, що при наявності гіпертрофованого рівня тіньової економіки ґрунтуватися тільки на офіційних даних про доходи недоцільно для держави.

"Показані державі офіційні доходи не відображають різниці між реально потребуючою соціальної допомоги людиною і тим, хто купує квартири і автомобілі іноземного виробництва і також просить у держави дотацій", - заявив Рязанцев.

"Відсутність соціальної справедливості позначається тоді, коли людині з офіційно заявленою в декларації зарплатою в три тисячі гривень держава відмовляє в субсидії на оплату комунальних платежів. У цей же час," забезпечений "українець, офіційно задекларувавши дохід в районі прожиткового мінімуму, має від держави всі преференції Хіба на такий підхід ми розраховуємо, коли говоримо про соціально справедливу державу ", - також додав фахівець міністерства фінансів.

На думку Рязанцева, спираючись на світовий досвід контролю за доходами слід розглядати як єдине ціле всі "домогосподарства", а не окремого громадянина. І тоді рівень життя сім'ї буде більш прозорим. Він також висловив переконання в тому, що не є обґрунтованим зі сторони держави надання права на субсидії або інші пільги і преференції людині яка має кілька об'єктів нерухомості у власності, а також депозитні вклади в банківських установах.

За словами Рязанцева, міністерство фінансів України вже веде роботу для з'ясування законності та обґрунтованості нарахування і виплати субсидій. Сформовано так звані "чорні списки" п'яти рівнів. Яким чином йде розподіл за рівнями в даних списках представник міністерства фінансів не уточнив.

Tags: Про Субсидії
Subscribe

Posts from This Journal “Про Субсидії” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments