olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як за п'ять хвилин позбутися запаморочення

*
20

Як за допомогою натискання точок на обличчі й тілі поліпшити самопочуття, як швидко позбутися відчуття нудоти?

ТОЧКА № 1

Щоб відшукати цю точку, потрібно покласти долоню лівої руки на внутрішню сторону правої так, щоб мізинець торкався краю кисті. У центрі тієї лінії, по якій вказівний палець торкатиметься правої руки, і буде перебувати ця точка. Масажувати можна точки на обох руках.

ТОЧКА № 2

Ця точка знаходиться на кисті руки. Щоб відшукати її, потрібно покласти великий палець лівої руки між великим і вказівним пальцем правої руки. При цьому «смужка» між фалангами великого пальця лівої руки повинна припадати на шкірну складку між пальцями правої руки. У місці, де подушечка великого пальця торкнеться кисті, і знаходиться точка. Помасажувавши точку на одній руці, переходите на іншу.

ТОЧКА № 3

Це відразу дві точки, які знаходяться на кисті руки з боків кісточки середнього пальця в тому місці, де фаланга пальця стикується з суглобом. Натискати слід одночасно з двох сторін.

УВАГА!

Масаж цих двох точок здатний зняти легкі нудоту або запаморочення, викликані укачуванням або різкою зміною положення тіла. При отруєннях або захворюваннях травної системи вони не допоможуть і не замінять серйозного лікування!

Tags: Акупресура
Subscribe

Posts from This Journal “Акупресура” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments