olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про наслідки підвищення ціни на газ

*
( + перевод на русский язык )

© Продовження теми "Як у нас субсидії дають, ... а потім забирають ..."

В попередньому пості я писала про розмову на тему субсидій і економії газу та відмову від газу взагалі. А зараз, напишу про наслідки вимушеної ( через підняття цін ) відмови від газу.

У тому ж таки селі була у мене розмова з лісником. І він повідомив невтішний прогноз про те, що за три роки ми позбудемося лісополос в Ізюмському районі, якщо ціни на газ не будуть знижені.(((

За газ платити людям нічим, бо заробити в районі ніде і пенсії мізерні. Купити дрова ні за що, а зиму ніхто не відміняв, і топити в хатах чимось порібно. Люди будуть вирубувати лісополоси на дрова, не дивлячись ні на яку заборону. Особливо ті у кого маленькі діти, бо дітям особливо потрібно тепло.

У містах ситуація така ж сама - роботу має третина населення, а влада нічого не робить для того, щоб створити сприятливі умови, у яких люди могли б забезпечити себе сами. Субсидія - це також не вихід, про її підводні камені я написала у попередньому пості.

Нашим керманичам це байдуже, бо вони живуть у іншому світі. Їм абсолютно немає ніякого діла до того як живуть їхні виборці, вони піклуються лише про те, щоб збагатитися і похизуватися один перед одним.

Найцікавіше почнеться тоді, коли лісополоси повирубують і топити стане зовсім нічим. Якщо до того часу нічого в країні не змінеться, то тоді вже точно станеться вибух, який змете цю владу. Влада сама створює умови, щоб довести народ до такого стану щоб він її зніс.

Перевод на русский язык :

В предыдущем посте я писала про разговор на тему субсидий и экономии газа и отказ от газа вообще. А сейчас, напишу о последствиях вынужденного (из-за поднятия цен) отказа от газа.

В том же селе была у меня разговор с лесником. И он сообщил неутешительный прогноз о том, что за три года мы избавимся от посадок в Изюмском районе, если цены на газ не будут снижены. (((

За газ платить людям нечем, потому что заработать в районе негде и пенсии мизерные. Купить дрова не за что, а зиму никто не отменял, и топить в домах чем то нужно. Люди будут вырубывать посадки на дрова, несмотря ни на какие запреты. Особенно те у кого маленькие дети, потому что детям особенно нужно тепло.

В городах ситуация такая же - работа есть только у трети населения, а власть ничего не делает для того, чтобы создать благоприятные условия, в которых люди могли бы обеспечить себя сами. Субсидия - это тоже не выход, о её подводных камни я написала в предыдущем посте .

Нашим правителям это безразлично, они живут в другом мире. Им абсолютно нет никакого дела до того как живут их избиратели, они заботятся только о том, чтобы обогатиться и похвастаться друг перед другом.

Самое интересное начнется тогда, когда посадки вырубят и топить станет совсем нечем. Если к тому времени ничего в стране не изменится, то тогда уж точно произойдет взрыв, который сметёт эту власть. Власть сама создает условия, чтобы довести народ до такого состояния чтобы он её снёс.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/106947.html

Tags: Про газ
Subscribe

Posts from This Journal “Про газ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment