olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про те, що сьогодні сталося у Раді

*
( + перевод на русский язык )

335 голосів нардепів за зміни до Конституції під вивіскою судової реформи - це пробна куля, яку Президент Порошенко успішно закотив в лузу «особливого статусу» Донбасу.

Надіятися, що, мовляв, суддівські справи не стосуються легалізації бойовиків - це або наївність, або тупість, або злий задум.

В юридичному сенсі до цього моменту фактично діяла конституційна норма про неможливість зміни Основного Закону у воєнний час. Зрозуміло, війна є тільки у країни, а при владі є надвигідний бізнес, але тим не менше.

Тепер цю заборона подолано. І депутати автоматично перетворилися в продажних жінок, яким тільки перший раз за гроші було складно, а потім - як по торованому.

Рада продемонструвала, що більше трьохсот голосів під конституційні зміни вона на гора видати здатна. Так які відмазки щодо імплементації Мінська? По іншому : що депутату Лещенко «невідомі» підкинули комірну книгу з новими факсиміле?

Репетиція шлюбної ночі з розрахунку пройшла успішно. Можна приступати до основної процедури.

Читать на русском языке :

СУДЕБНАЯ РЕФОРМА В МИНСКОМ ПРЕЛОМЛЕНИИ

335 голосов нардепов за изменения в Конституцию под вывеской судебной реформы — это пробный шар, который Президент Порошенко успешно закатил в лузу «особого статуса» Донбасса.

Обнадеживаться, что, мол, судейские дела не касаются легализации боевиков — это либо наивность, либо тупость, либо злой умысел.

В юридическом смысле до этого момента фактически действовала конституционная норма о невозможности изменения Основного Закона в военное время. Разумеется, война есть только у страны, а у власти есть сверхвыгодный бизнес, но тем не менее.

Теперь этот запрет преодолен. И депутаты автоматически превратились в продажных женщин, которым только первый раз за деньги было сложно, а потом — как по накатанному.

Рада продемонстрировала, что более трехсот голосов под конституционные изменения она на гора выдать способна. Так какие отмазки насчет имплементации Минска? Или хотите, что депутату Лещенко «неизвестные» подкинули амбарную книгу с новыми факсимиле?

Репетиция брачной ночи по расчету прошла успешно. Можно приступать к основной процедуре.

Александр Кочетков.

Tags: Зміни до конституціі
Subscribe

Posts from This Journal “Зміни до конституціі” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment