olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про свіжу судову реформу

*
( + перевод на русский язык )

У мене безліч претензій до Петра Порошенка як публічної персони. Але з цим я готовий змиритися. Куди складніше з тим, що він не влаштовує активну частину українців як форма правління.

Взяти ту ж свіжу судову реформу.

Вона відповідає запиту суспільства на справедливий суд, що залежить від громадян? Ні, вона навпаки, на два роки підсилює залежність суддів від Президента.

Чи просив Порошенко перед виборами посилення президентських повноважень? Ні, не просив. Навпаки, обіцяв, що відразу і остаточно вирішить ряд проблем - від швидкого завершення АТО до падіння курсу долара.

Так якою ж безсоромністю треба володіти, щоб, не виконавши жодного зі своїх ключових передвиборних обіцянок, тягнути і тягнути на себе ковдру владних повноважень?!

І тим більше сумно тому, що судова реформа розглядається АП як прелюдія до протягування через парламент «мінського змови».

А чому Порошенко це робить?

Тому що знає: якщо він не продемонструє, що ВР у нього під контролем, то стане зовсім не потрібен зовнішнім партнерам. І тоді його офшорні рахунки будуть не тільки засвічувати в ЗМІ, а просто заарештовувати.

Тобто, в основоположних питаннях, таких, як війна і мир, наш Президент керується жадібністю і страхом втратити багатство. І він лише очолює список таких же по суті олігархів-мародерів, які грабують Україну, що стікає кров'ю в нерівній сутичці з агресором. При цьому, за оцінками американських фахівців, зараз з України виводиться грошей вдвічі більше, ніж за Януковича.

З воюючої країни. Під патронатом Порошенко. Удвічі.

І ніякої прес-конференцією це не перекрити.

Олександр Кочетков.

Перевод на русский язык :

У меня множество претензий к Петру Порошенко как публичной персоне. Но с этим я готов смириться. Куда сложнее с тем, что он не устраивает активную часть украинцев как форма правления.

Взять ту же свежую судебную реформу.

Она отвечает запросу общества на справедливый суд, зависящий от граждан? Нет, она наоборот, на два года усиливает зависимость судей от Президента.

Просил ли Порошенко перед выборами усиления президентских полномочий? Нет, не просил. Наоборот, обещал, что сразу и окончательно решит ряд проблем — от скорого завершения АТО до падения курса доллара.

Так каким же бесстыдством надо обладать, чтобы, не выполнив ни одного из своих ключевых предвыборных обещаний, тянуть и тянуть на себя одеяло властных полномочий?!

И тем более грустно оттого, что судебная реформа рассматривается АП как прелюдия к протягиванию через парламент «минского сговора».

А почему Порошенко это делает?

Потому что знает: если он не продемонстрирует, что ВР у него под контролем, то станет совсем не нужен внешним партнерам. И тогда его офшорные счета будут не только засвечивать в СМИ, а попросту арестовывать.

То есть, в основополагающих вопросах, таких, как война и мир, наш Президент руководствуется жадностью и страхом потерять богатство. И он лишь возглавляет список таких же по сути олигархов-мародеров, которые грабят Украину, истекающую кровью в неравной схватке с агрессором. При этом, по оценкам американских специалистов, сейчас из Украины выводится денег вдвое больше, чем при Януковиче.

Из воюющей страны. Под патронатом Порошенко. Вдвое.

И никакой пресс-конференцией это не перекрыть.

Александр Кочетков.

Tags: автор : Александр Кочетков., судова система
Subscribe

Posts from This Journal “судова система” Tag

 • Дві хатинки.

  * Хатинка пані Меркель, сміливо виглядає з-за дерев'яного паркана. Напевно їй нічого соромитися, і тому вона ні відкого не ховається. А хатинка…

 • Узурпация власти — болезнь украинских президентов.

  * Диктатура Виктора Януковича не образовалась за один день. Ведь предыдущего президента избрали на свободных, прозрачных и демократических выборах. К…

 • Бронированный лифт для прокурора

  * Тема «Цифровой демократии» занесла меня сегодня аж в Генеральную прокуратуру. Раньше меня туда вызывали для допросов, а теперь вот сам забрел.…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments