olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Кого ж обирати ? Того хто обіцяє, чі того хто мовчить ? Про популістів.

( Оновлено )
© Політики - популісти красиво говорять. І розповідають те, що хочуть чути люди, ті речі з якими погоджуються, і які підтримують люди.

Багато хто каже : " Не обирайте популістів, не слухайте їх, вони лише обіцяють і нічого не роблять ! "
Гм ... Так а кого тоді обирати ? Запропонувати когось із своїх знайомих - так не пройдуть. Обирати когось із тих же бувших, тільки такого хто мало того, що нічого не робить, так ще і не обіцяє ???

Обирати тих, хто вже щось зробив хороше для держави, для людей ? Так а де таких взяти ? Хто мені покаже таких людей які щось зробили, і скаже що ж саме вони зробили хорошого в країні, де не відчутно ніяких змін на краще ? Поки що зміни помітні лише на гірше.

То може таки треба обирати тих хто вміє добре говорити, красиво обіцяє, подобається людям і подає надії. А потім, врешті решт, вимагати виконувати обіцянки. Адже насправді, настирливо ніхто нічого від них не вимагав. Поки народ буде терпляче чекати виконаання своїх обов'язів і обіцянок депутатами нічого змінюватись не буде. Треба примушувати їх приймати закони про покарання за невиконання, а потім тиснути щоб закони виконували всі. Не звично ? А по іншому все залишиться як є.

Треба вимагати також прийняття законів про відкликання народом депутатів, які після обрання не працюють на народ, а працюють лише в своїх інтересах. Відкликання і буде добрим покаранням. От уявімо собі, людина боролася за крісло, правдами і неправдами, вбухавши купу грошей таки його виборола, і тут на тобі її відкликають за невиконання обов'язків. Хіба не жах ?

Відкликаючи тих, хто кидає обіцянки на вітер, і змінюючи їх, на людей які будуть виконувати свої обов'язки і обіцянки, навіть з десятого разу, ми оберемо собі нормальну владу, яка буде, нарешті, працювати на державу і народ а не на себе і своїх братів, кумів сватів і потрібних знайомих.

Перевод на русский язык :
Политики - популисты красиво говорят. И рассказывают то, что хотят слышать люди, те вещи с которыми соглашаются, и которые поддерживают люди.

Многие говорят: "Не выбирайте популистов, не слушайте их, они только обещают и ничего не делают!"

Гм ... Так а кого тогда выбирать? Предложить кого-то из своих знакомых - так не пройдут. Выбирать кого-то из тех же бывших, только такого кто мало того, что ничего не делает, так еще и не обещает ???

Выбирать тех, кто уже что-то сделал хорошее для государства, для людей? Так а где таких взять? Кто мне покажет людей которые что-то сделали, и скажет что же они сделали хорошего в стране, где нет никаких ощутимых изменений к лучшему? Пока изменения заметны только в худшую сторону.

Так может таки надо выбирать тех, кто умеет хорошо говорить, красиво обещает, нравится людям и подает надежды. А потом, наконец, требовать выполнять обещания. Ведь на самом деле, настойчиво никто ничего от них не требовал. Пока народ будет терпеливо ждать выполнения депутатами своих обязанностей и обещаний, ничего меняться не будет. Надо заставлять их принимать законы о наказании за невыполнение, а потом давить чтобы законы выполняли все. Не привычно? А по другому все останется как есть.

Надо требовать также принятие законов об отзыве народом депутатов, которые после избрания не работают на народ, а работают только в своих интересах. Отзыв и будет хорошим наказанием. Вот представим себе, человек боролся за кресло, правдами и неправдами, вбухавшы кучу денег таки его получил, и тут на тебе еГО отзывают за невыполнение обязанностей. Разве не ужас?

Отзывая тех, кто бросает обещания на ветер, и меняя их на людей которые будут выполнять свои обязанности и обещания, даже с десятого раза, мы выберем себе нормальную власть, которая будет, наконец, работать на государство и народ а не на себя и своих братьев, кумовьев сватов и нужных знакомых.

http://olga-den-7.dreamwidth.org/67065.html

https://olga-den-f.dreamwidth.org/109899.html

Tags: Я про політику, вибори
Subscribe

Posts from This Journal “Я про політику” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment