olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про те як ватники у 2014 році мене намагалися рятувати ... від бендерівців ...

*
( + Перевод на русский язык )

© Коли в Криму почалася окупація, мені в Харків зателефонувала родичка з Росії і переляканим голосом сказала :

- Как вы там ? Вас там бендеровцы затерроризировали ? Как вы там вообще на улицу выходите ? Собирайте вещи и приезжайте к нам !

У мене щелепа відпала, і дар мови зник. Після мовчазної паузи, я запинаючись з трудом вимовила :

- Що сталося ? До чого тут бендерівці ? Ти про що ? В Криму ваші військові тероризують наших військових, а у нас колотнеча в центрі біля Облдержадміністрації. Там приїжджають з Росії заслані проплачені козачки, і разом з купкою місцевих сепаратистів, хором кричать "Росія !" і намагаються захопити Облдержадміністрацію. До чого тут бендерівці і чому я повинна їхати до вас ???

А вона мені :

- Ты что, ты ничего не поняла, это всё бендеровцы, это Правый сектор ! Они там вас убивать будут !

У мене волосся дибом стало. Тільки не від страху перед бендерівцями і Правим сектором, а від страху перед тим фактом, що моя родичка з глузду з'їхала. ((( Я почала їй розказувати, що ніяких бендерівців у нас немає, що Правого сектора боятися не треба. Та де там ... Моя перелякана родичка продовжувала мені істеричним голосом втовкмачувати, що я виявляється нічого не знаю, і що мені треба терміново тікати в Росію. Ви можете собі уявити - мені у Росію ... Господе, пробач мені, який жах !

Вмовляла вона мене довго, читала мені лекцію дуже довго, а я не знала як її зупинити. І так декілька дзвінків. Потім мої знайомі, у яких також родичі в Росії, розказували що у них аналогічна ситуація з родичами росіянами.

Це було весною 2014 року. З тих пір минуло більше двох років. З родичкою ми не спілкуємося, бо родичка вірить російському телевізору а не мені.

У мене у голові не вкладається, як можна сліпо вірити телевізору і дозволити себе так зазомбувати ??? І таких як вона в Росії тисячи.

Перевод на русский :

Когда в Крыму началась оккупация, мне в Харьков позвонила родственница из России и испуганным голосом сказала:

- Как вы там? Вас там бендеровцы затерроризировалы? Как вы там вообще на улицу выходите? Собирайте вещи и приезжайте к нам!

У меня челюсть отпала, и дар речи пропал. После молчаливой паузы, я запинаясь с трудом произнесла:

- Что случилось? При чем здесь бендеровцы? Ты о чем ? В Крыму ваши военные терроризируют наших военных, а у нас заваруха в центре возле Облгосадминистрации. Там приезжают из России засланные проплаченные казачки, и вместе с кучкой местных сепаратистов, хором кричат ​​"Россия!" и пытаются захватить Облгосадминистрацию. При чем здесь бендеровцы и почему я должна ехать к вам ???

А она мне:

- Ты что, ты ничего не поняла, это всё бендеровцы, это Правый сектор! Они там вас убивать будут!

У меня волосы дыбом стали. Только не от страха перед бендеровцами и Правым сектором, а от страха перед тем фактом, что моя родственница с ума сошла. ((( Я начала ей рассказывать, что никаких бендеровцев у нас нет, что Правого сектора бояться не надо. Но где там ... Моя испуганная родственница продолжала мне истерическим голосом втолковывать, что я оказывается ничего не знаю, и мне надо срочно бежать в Россию. Вы можете себе представить - мне в Россию ... Господи, прости меня, какой ужас!

Уговаривала она меня долго, читала мне лекцию очень долго, а я не знала как ее остановить. И так несколько звонков. Затем мои знакомые, у которых также родственники в России, рассказывали что у них аналогичная ситуация с родственниками из России.

Это было весной 2014 года. С тех пор прошло больше двух лет. С родственниками мы не общаемся, потому что родственники верят российскому телевизору а не мне.

У меня в голове не укладывается, как можно слепо верить телевизору и позволить себя так зазомбировать ??? И таких как она в России тысячи.

http://olga-den-7.dreamwidth.org/66107.html

https://olga-den-f.dreamwidth.org/110836.html

Tags: Як це було, про росіян
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments