olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про скасування закону про люстрацію.

*
( Оновлено )

© Всі у нас в країні все знають, про корупцію, про крадіжки, про брехню депутатів, а "підстав для люстрації нема" ..., ну от "нема" і все - "ні до чого придратися" ! Тож закон про люстрацію вирішили відмінити.

От у нас у Раді сидить ціла ( прости Господе !) "шайка" депутатів. І всі вони понаписували декларації, згідно з якими, вони там усі бідні, як церковні миші, ... і живуть собі в маєтках розміром з Білий Дім, і їздять собі на роботу на автомобілях, які коштують - як річний бюджет області.

Про це не знає лише той громадянин, хто знати цього не хоче. В тому числі прокурори і суддіі. В засобах інформації показанно і розказано як вони живуть, розказано звідки у них гроші, а от посадити хоч когось не дозволяє відсутність доказів. Чому відсутні докази - також всім зрозуміло.

Ну добре. Без доказів саджати за ґрати неприпустимо. Але ж відсторонити від влади за такі підозри можна ! Тим більше, що нічого такого, що дало б відчути людям покращення життя, вони не зробили.

Закон про люстрацію скасовуть. Ну ясно, що він їм як кістка поперек горла ... А народ мовчить. Терпить.

Народ відбуває покарання за те, що свого часу вибрав у владу підприємців, з надією на те, що люди які змогли створити свої підприємства, зможуть зробити процвітаючою і країну. А підприємці взяли владу і почали використовувати ії виключно в своїх інтересах. І так по сьогоднішній день. І народ може змінити ситуацію, але не змінює. Значить ще не допекло. Отак і живем.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/112460.html

Tags: Про життя, Спостереження
Subscribe

Posts from This Journal “Про життя” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments