olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Гнап: Подальшого надання військової допомоги від США може не бути ... (+ВІДЕО)

*
Прикра ситуація з госпіталем, який Міноборони США передало нашим бійцям ще минулого року.

Дмитро Гнап : " Прикра ситуація з госпіталем, який Міноборони США передало нашим бійцям ще минулого року. Військовий шпиталь з крутим і сучасним обладнанням на 7 мільйонів доларів, стоїть порожній і напіврозібраний. Місяць тому Александр Курбатов зробив про це розслідування. Галас піднявся чималий. Міноборони та фейсбук-коментатори в чому нас тільки не звинувачували. Тим не менше, працюючий госпіталь, в якому лікують солдатів ніхто так і не показав. Обіцяли знову показати сьогодні.

Наш колега з Радіо Свобода Левко Стек приїхав подивитися. Йому, натомість, сказали: "до побачення!" Не знаю, чи міг цей шпиталь врятувати когось з бійців, які загинули за останні місяці? Можливо. Цього вже ніхто не дізнається. Але точно можна сказати, що американці, дивлячись на те, як наше командування поводиться з цим госпіталем робить висновки щодо подальшого надання військової допомоги.

Дякую за поширення. Може, це допоможе вирішити проблему цього госпіталю ".Tags: бардак, слідство.Інфо
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments