olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

*Якщо Україна таки капітулює то ЄСу паступить гаплик.

*
ЄС настирливо здає Україну Кремлю. Наполягає щоб Україна капітулювала. Керманичі ЄС впевнені, що коли вони здадуть Україну, то Кремль заспокоється, вони знімуть санкції і все піде у них як по маслу, а що буде з Україною, їх не хвилює.

Україна поки що відтягує капітуляцію і надіється на порядність ЄС. А ЄС у свою чергу надіється на порядність Кремля. Але Кремль ніколи не страждав порядністю, і тому, якщо Україна таки капітулює то ЄСу паступить гаплик. Кремль просто розвалить ЄС.

Навіщо це Кремлю ? А йому це потрібно для того, щоб у світі було якомога менше нормальних країн, для того, щоб нормальним росіянам, які здатні і хочуть працювати нікуди було тікати з Росії. Кремль прекрасно розуміє, що у тих умовах, які пропонує Кремль, нормальні люди добровільно залишатися не будуть, вони поїдуть у країни, де є можливість нормально працювати і жити. У себе в Росії навести лад Кремль не здатен, бо здатен тільки воювати і руйнувати тож йому нічого іншого не залишається, як розвалити ЄС, чим він і буде планомірно займатися.

Якщо ЄС цього не зрозуміє, і не стане чинити опір Кремлю, замість того, щоб зливати Україну, то перспектива вступу України в ЄС, зникне, тому що ЄС припинить своє існування.

Аліна Кісь.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/115050.html

Tags: Передбачення
Subscribe

Posts from This Journal “Передбачення” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments