olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Для профілактичного очищення артерій

*
Малорухливий спосіб життя і погане харчування можуть призвести до закупорення артерій. Для того, щоб покращити цей розлад, важливо робити принаймні помірну кількість фізичних вправ і покращити харчові звички.

Артерії забиваються після того, як ви досягнете певного віку, через безліч шкідливих звичок, таких як споживання шкідливих жирів, набирання зайвої ваги.

Чому артерії закупорюються?

Протягом багатьох років артерії схильні накопичувати жир з організму, який утворює покриття нальоту уздовж внутрішніх стінок, через що вони втрачають еластичність.

Існують певні чинники, які впливають на виникнення цієї серйозної проблеми зі здоров’ям:

* куріння
* високий рівень холестерину і тригліцеридів
* високий кров’яний тиск
* сидячий спосіб життя
* ожиріння
* цукровий діабет
* стрес
* споживання продуктів з великою кількістю насичених жирів
* спадковість

Серйозні ризики для здоров’я

Закупорені артерії – це проблема зі здоров’ям, яка розвивається поступово, але може мати дуже серйозні наслідки. Вони не дають достатній кількості крові та кисню потрапляти до серця, що зрештою викликає стенокардію або серцевий напад.

Ось чому так важливо уникати факторів ризику і звикнути регулярно пити будь-який з цих лікувальних соків і чаїв, які допоможуть очистити артерії природним шляхом. Ащоб вони не набридали, їх можна чергувати.

Білий глід

1гл

Цю траву використовували протягом багатьох століть, щоб захистити серце й артерії. Завдяки високому вмісту флавоноїдів, мінералів, дофаміну та інших сполук білий глід допомагає розтягнути коронарні артерії та поліпшити загальний кровообіг.

Ось чому його часто рекомендують для лікування тахікардії, аритмії, мігрені та високого кров’яного тиску. Він також є м’яким знеболювальним, що допомагає заспокоїти нервову систему і боротися з безсонням.

Пийте цю траву як чай.

Селера

Селера багата на вітаміни А, С і Е, а також такі мінерали, як цинк і селен, які допомагають поліпшити здоров’я крові. Вона також містить фталіди – сполуки, які розслабляють м’язи, що оточують артерії, сприяючи розширенню судин і поліпшенню кровотоку.

Селера є одним із найкращих засобів для детоксикації, оскільки вона сприяє виведенню токсинів і надлишкової рідини, а також має проносні властивості.

Сік селери приємно смакує. Вона також добре поєднується з такими фруктами, як яблука та груші.

Ми рекомендуємо вибрати найніжніші зелені стебла, переважно органічні.

Груша

Солодкий і приємний смак цього плоду приховує той факт, що він також чудово підходить для лікування артерій. Груша допомагає регулювати кров’яний тиск і високий вміст калію, розширює артерії та кровоносні судини, запобігає утворенню тромбів, а також покращує загальне здоров’я серцево-судинної системи.

Цей солодкий фрукт також містить багато води. Груші є прекрасним варіантом для соків, тому що вам не потрібно використовувати додатковий цукор.

Якщо ви купуєте органічні груші, це навіть краще, тому що їхня шкірка також багата на корисні поживні речовини.

Ромашка

1ро

Ромашковий чай є одним з найпопулярніших чаїв у світі, адже ця рослина відома своєю здатністю заспокоювати нервову систему і поліпшувати травлення. Проте варто також відзначити її здатність розширювати артерії й боротися із запаленням, що покращує кровообіг і кровотік.

Ось чому вона допомагає знизити високий кров’яний тиск.

/ Відкриті ЗМІ /

Tags: Очищення організму
Subscribe

Posts from This Journal “Очищення організму” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments