olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Гучні заяви Гройсмана про Тимошенко, Луценко, Турчинова и Порошенко.

*
Прем'єр-міністр Гройсманом, не обтяжуючи себе доказами, (він запевняє, що "експерти знають") заявив, що Тимошенко підписала газові контракти за хабар від Путіна.

"У нас хтось собі придумав, що може підписати з росіянами контракт з ціною в 450 доларів за тисячу кубометрів. Це означало, що ніякої ринок не визначав (ціну), а просто підпис однієї людини визначав її ... На момент підписання ціни в 450 дол., ринковою ціною газу були 320 дол. максимум. І я думаю, що це зробили не безкоштовно. А експерти знають, що це зробили не безкоштовно ", - заявив Гройсману на прес-конференції у вівторок, 21 червня.

Прем'єр не назвав прізвище Тимошенко, але вказав конкретно, що шукати треба десь в цьому напрямку: до оборудки в газовій сфері мають відношення "ті, хто сьогодні очолив популістський напрямок, завжди займався цією балаканиною і зробив собі капітал на цьому".

"Ми мали в 2006 році газ за якою ціною? А в 2008 році - 135 доларів? Так навіщо треба було підписувати контракт за 450 доларів за тисячу кубів? Навіщо, я питаю? І сьогодні хтось мені розповідає про те, що ринкова ціна , яка встановлена ​​на газ - це злочин? ", - сказав він.

На жаль, в 2008-му Гройсманом був ще малий, а кум президента Ющенка тов. Порошенко занадто добре знає, що тоді сталося, тому сам мовчить, але підставляє з озвучуванням дурниць інших. Та слід нагадати - Ющенко зірвав переговори, заборонив підписувати контракт, тому що відкат його компанії був, на думку президента, занадто малий. І 1 січня Росія закрутила вентиль - і Україні, і Європі. І Тимошенко на свій страх і ризик поїхала підписувати контракт - виправляючи не помилка, а злочин коррупцінера Ющенко. А сам Ющенко в цей час виїхав на дачу і відмовлявся спілкуватися і з Кабміном, і з журналістами - "у мене різдвяні канікули". Пам'ятаємо ще?

При цьому Гройсманом бреше : в 2008-2014-их рр. імпортний газ населенню не продавали - це почав робити Яценюк, продаючи дешевий український газ за кордон, а дорогий російський - населенню. А потім на дешевий український просто ціни підняв.

А ще слід додати - навіть "експерти" Януковча були змушені визнати що в контракті не йдеться про ціну в $ 450 - але Гройсману, який служив Януковичу до останнього дня (і висилав до Києва поїзди з ТІТУШКАМИ (?)), це невідомо.

А ще Гройсман конкретно наїхав на генерального прокурора Луценко, секретаря РНБО Турчинова і навіть президента Порошенко, звинувативши їх в провалі економічних реформ в 2006-2010 рр. і, фактично, знищення незалежності України. Тобто вони як би не нищили, але саме вони привели до влади Януковича.

"Хочу нагадати, що так звана демократична влада з 2006 по 2010 рік (а деякі її представники три роки були при владі на найвищих позиціях, маючи при цьому більшість в парламенті), - чому ж вони нічого не зробили, ніяких економічних реформ, які б дали можливість Україні жити, і не прийти режиму, який знищував нашу незалежність ", - заявив прем'єр.

Загалом, така заява, має вигляд недолугої людини, яка прорахувати свої кроки не може. Але ж - навіть освіти у Володимира, який прославився тільки тим, що міцно тримав ринок і ховався за спиною тата, нормальноЇ немає. Тільки "картинка благовидого хлопчика зі скрипкою". Який несе казна-що ...

Тимошенко, на мою думку, просто зобов'язана звернутися в Генпрокуратуру з вимогою перевірити заяву прем'єр-міністра (хоча Луценко ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ це зробити і сам - закон зобов'язує) і посадити Гройсмана. Або нехай пан Гройсман призведе "експертів, які знають" (Тарас Чорновіл? Ну, цей що завгодно підтвердить проти Юльки ...).

/ За матеріалами v_n_zb /

Tags: п* Гройсман
Subscribe

Posts from This Journal “п* Гройсман” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments