olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Корисні поради для поліпшення пам’яті

*
Наша пам’ять є одним з найбільш складних і важливих функцій мозку, і тому ми повинні знати про те, як вона працює, хоча є ще деякі речі, досі не відомі науці. Більше того, втрата пам’яті пов’язана з віком, особливо, якщо ми не приділяємо достатньо уваги його захисту. Кілька порад для поліпшення пам’яті.

Їжте шоколад (какао).

Згідно з багатьма дослідженнями, шоколад ефективно покращує когнітивні функції, якщо ви споживаєте його чистим, без домішок, оскільки какао містить велику кількість флавоноїдів, що є дуже корисними для здоров’я, а особливо – для поліпшення пам’яті, зниження кров’яного тиску, а також запобігання діабету.

Слухайте звуки під час сну.

За даними досліджень, проведених у Німеччині, якщо ви спите під час прослуховування звуків, синхронізованих з ритмом повільних хвиль мозку, ви можете підсилити ці хвилі а, отже, поліпшити пам’ять.

Контролюйте гучність навушників.

Занадто гучний шум може не лише призвести до пошкодження вух і спричинити глухоту, але й вплинути на пам’ять. Експерименти з щурами показали, що занадто гучний шум може впливати на клітини мозку, які пов’язані з цими двома когнітивними функціями. Для того, щоб заподіяти шкоду на клітинному рівні, достатньо всього лише двох годин прослуховування інтенсивного шуму, що може бути між 95 і 97 дБ інтенсивності.

Позбавтеся черевного жиру.

Бути струнким важливо не лише заради хорошої фігури, здорового серця і серцево-судинної системи, а також багатьох інших переваг, але й для Вашої пам’яті. За результатами ряду досліджень встановлено, що білок, який відповідає за метаболізм жиру в черевній порожнині також відповідає за виконання деяких функцій контролю пам’яті та здібності до навчання.

Між печінкою і головним мозком існує молекула, яка функціонує в обох. Ця молекула називається PPAR. Під час засвоєння черевного жиру, Ви втрачаєте білок мозку, що пошкоджує пам’ять. Саме тому важливо контролювати жир в цій частині тіла, оскільки в результаті церебральної PPAR буде повністю відповідати лише за цю ділянку, що запобігатиме проблемам у цій частині головного мозку.

Розгадуйте кросворди.

Цей вид діяльності завжди був рекомендований для поліпшення пам’яті або, принаймні, відтягування її втрати. Дуже важливо, щоб мозок був зайнятий і відволікався від проблем, які можуть вплинути на здоров’я. Коли ви тренуєте мозок, то допомагаєте йому краще функціонувати. Один з найпростіших способів зробити це – проводити кілька годин на день, займаючись пошуком слів, вирішенням кросвордів і будь-якою діяльністю, що змусить пам’ять функціонувати.

Tags: Для здоров'я
Subscribe

Posts from This Journal “Для здоров'я” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments