olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Я збережу це для історії. ;))

*
Читаючи своїх улюблених експертів, я дійшов до висновку щодо зловісного імперського плану Путіна.

Його головне завдання - "розкрутити" рейтинг Надії Савченко, довести до політичної кризи і нового Майдану, який би виніс Надю на політичний Олімп і зробив її Президентом.

Кращі політтехнологи Росії працювали над іміджем Надії Савченко, коли вона перебувала нібито у тюрмі. Кращі гуру медіа-війн писали про Надію статті в патріотичних українських виданнях.

І ось її рейтинги б'ють рекорди! Тепер - за задумом Путіна - вона має очолити Україну. А потім Путін запропонує їй руку і серце, і - у кращих традиціях династичних шлюбів (Ягайло і Ядвіга, Фердинанд і Ізабелла) об'єднає дві країни в одну.

Мало хто помітив обмовку Савченко: "Ви хочете, щоб я розповіла, про що спілкуюся з чоловіком у ліжку?" Якого чоловіка мала на увазі Савченко? Та й стає зрозумілим, навіщо Путін розлучився з дружиною. А ви - Кабаєва, Кабаєва ...

Константин Бондаренко, Facebook.

Tags: Передбачення
Subscribe

Posts from This Journal “Передбачення” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments