olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про кінець світу

*
"... Ознакою того, що наближується кінець світу є зовсім не аномальні зливи або аномальна спека. Примхи природи існували і існуватимутиь завжди. Не є ознакою і те що люди воюють. Війни були в усі часи. Не є ознако і те, що люди вірять тотальній брехні яка ллється з телевізора, і в яку невідомо з якої причини вірить величезна частина населення. Інтриги були в усі часи, в тому числі і на державному рівні.

Я ще з дитинства чула, що ознакою наближення кінця світу стане аномальна поведінка людей у повсякденному житті, яка не підлягає ніякому поясненню, наприклад уявлення про красу. І такі ознаки осаннім часом з'явилися. Адже не підлягає ніякому поясненню такий факт. Чому молода, красива дівчина одягла неймовірно красиву вишиванку і ... не просто драні, а неймовірно драні (!) штани ??? І вийшла у такому вігляді на люди. Та ще й не одна !!!

В усі часи драний одяг був ознакою того, що він уже віджив своє, зносився, і що його пора викинути на смітник. Якщо комусь і доводилося ходити в такому одязі, то це через злидні. А тут на тобі - люди, з невідомо яких причин, вирішили що це красиво. Поясненню не підлягає. Оце вже точно ознака того, що наближується кінець світу ..."

Пані Якилина

https://olga-den-f.dreamwidth.org/120356.html

Tags: Мода, Передбачення
Subscribe

Posts from This Journal “Передбачення” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments