olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Думки, які нічого не змінять

*
© Подивилась у новинах як росіяни позбуваються ненависних їм продутів заборонених до ввезення в рамках продуктового ембарго. Загрібають у вириті в землі величезні ями сири, спалюють продукти у величезних пічах - відверта демонстрація неймовірного безглуздя ! За повідомленням диктора, організовано виїзди пересувних крематоріїв, у місця де будуть знайдені " санкційні " продукти, щоб спалювати їх одразу після виявлення.

Російські керманичі до такого додумалися мабуть під час добрячої п'янки, під вишукану закуску, і з повіями на колінах, для того, щоб якомога вишуканіше познущатися над малоімущіми, які за них голосували, які їм довіряють, і моляться на них не дивлячись на злиденне життя. У селі де я виросла, в таких випадках кажуть (вибачте за грубість) : " Собака вже не знає чім ще срати, так вона - ликом ".

І отака сволота живе користуючись усіма благами життя, влаштовує війни відчуваючи повну безкарність.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/38100.html

Tags: Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments