olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Готуємося до загальнонаціональної кампанії

*
Сьогодні в УНІАНі у складі громадянської коаліції “Народна Конституція" брав участь у прес-конференції. Далі переказ мого виступу:

Хочу певним чином підсумувати та акцентувати тези моїх колег.

Ми, тобто громадянська коаліція “Народна Конституція”, розуміємо, що відбувається зараз — ми втрачаємо країну та її перспективи.

Ми знаємо, чому це відбувається: тому що за всі часи незалежності громадянське суспільство було відсторонено від прийняття важливих державотворчих рішень.

Немає сумнівів, хто винен у критичній ситуації: це наші жадібні недолугі еліти, які переймаються лише владою, яка надає можливість доступу до фінансових потоків. І мова не тільки про владну верхівку у центрі, маються на увазі всі можновладці та регіональні еліти.

Відповідно, мирним виходом з кризової ситуації може бути лише новий Суспільний Договір, закріплений у новій Конституції України, яка прийнята в установчий спосіб.

Але ми свідомі того, що сьогоднішні еліти не мають права брати участь у цьому процесі. Тому що не може грабіжник-ґвалтівник займатися лікування потерпілої. Нам треба залучити до процесу громадянське суспільство.

Ми пройшли шлях практичних дій і підготували законопроект щодо прийняття нової Конституції України в установчий спосіб. Зараз необхідно максимально широко проінформувати суспільство, що мирний шлях виходу з кризи існує. І це — новий Суспільний Договір.

З вересня ми плануємо потужну агітаційно-просвітницьку кампанію з виїздом у регіони. Ми маємо намір використовувати всі наявні можливості для такої кампанії — телебачення, радіо, пресу, листівки і плакати і, зрозуміло, зустрічі з громадянами.

Нам необхідно створити потужну громадську силу, яка примусить владу будувати нову країну по нових, справедливих правилах.

І ми, громадянська коаліція “Народна Конституція”, переконані, що ми з цим завдання впораємося. У нас є для цього достатньо можливостей.

Тому ми закликаємо всіх небайдужих та активних громадян України долучитися до цієї діяльності. Особливо, у регіонах, де треба створювати місцеві осередки.

Підкреслюю: це не черговий партійно-політичний проект. Ми певні, що без докорінної зміни правил політичного життя жоден партійний проект не має сенсу.

Нам нема чого ділити з партнерами та однодумцями, бо Україна в нас одна. Але якщо, не дай Боже, розділиться Україна, то ні в кого з нас не залишиться нічого.

Олександр Кочетков.

Tags: Новий суспільний договір
Subscribe

Posts from This Journal “Новий суспільний договір” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments