olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Арешт комуністки Александровської - удар по " Руському міру "

*
" Щодо затримання СБУ в Харківській області сепаратистів на чолі з А.Александровської

Скажемо чесно: це дуже серйозний і вкрай важливий, але все ж не остаточний удар по "любителям русского мира" в регіоні.

Харківська область для групи ІС ( Інформаційний Спротив ) є одним із пріоритетних (як "прикордонна" і з РФ, і з зоною АТО) ..."

"... ми знімаємо капелюха перед професіоналізмом наших спецслужб ".

" Але в даному випадку важливо, щоб до відповідальності була притягнута не тільки верхівка сепаратистів. Наші дані свідчать, що у Кремля ще досить агентів впливу на Харківщині, з яких без зусиль можна виліпити чергового вождя любителів "ХНР". А тому повинна бути розкрита вся мережа, особливо - на рівні депутатів місцевих рад і місцевих чиновників ".

" Ще більш важливо - не обмежуватися виключно силовими заходами, оскільки вони дадуть лише тимчасовий результат. Ефективна робота СБУ має бути доповнена не менш ефективними регіональними проектами в економічній, гуманітарній та інформаційній сфері. Без цього любителі Путіна будуть відтворюватися нескінченно. Від імені групи ІС я вже вніс відповідні пропозиції Адміністрації Президента і Кабінету Міністрів. Маю велику надію, що до цих пропозицій прислухаються ".

Дмитро Тимчук, військовий журналіст, Facebook.

Tags: Харківські новини
Subscribe

Posts from This Journal “Харківські новини” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments