olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Тривожні українські реалії

*
"... всі внутрішні умови для виконання ганебної Мінської угоди наявні - є угода про легітимацію сепаратистів Донбасу через імітацію виборів, є президент Порошенко, який обіцяв її виконати, є потужна «п'ята колона» у Верховній Раді - технічна більшість - БПП і ОППО і деморалізовані залишилися фракції і депутати.

Інформаційно - пропагандистська машина Кремля в Україні практично придушила або загнала на околиці аудіовізуального ландшафту країни український інформаційно-патріотичний фронт, який сильно, ослаблений через цинічну маніпулятивну діяльність «порохоботов» і офіційних ЗМІ. Для цих «друзів народу» влада президента Порошенко важливіше будь-яких проблем України та її майбутнього.

У країні практично відсутні організовані національно-патріотичні сили, здатні чинити опір прихильникам сепаратизму і соціально-політичного реваншу в центральній владі і великих регіонах країни.

Реформу перетворили в метод жорсткого знущання над українцями і спосіб управління народним протестом. Громадська думка країни практично не впливає на політику українських олігархів і чиновників. Вони роблять в політиці і економіці, що хочуть, знищуючи залишки оптимізму, демократії і солідарності в масовій свідомості українців.

Зараз реально, ніхто не зможе перешкодити нашій олігархічній еліті, за допомогою реалізації Мінських угод, зрадити країну заради кількох років своєї стабільності і розкрадання України ".

На русском языке :

"... все внутренние условия для выполнения позорного Минского соглашения налицо - есть соглашение об легитимации сепаратистов Донбасса через имитацию выборов, есть президент Порошенко, который обещал его выполнить, есть мощная «пятая колона» в Верховной Раде - техническое большинство - БПП и ОППО и деморализованные оставшиеся фракции и депутаты.

Информационно – пропагандистская машина Кремля в Украине практически подавила или загнала на окраины аудиовизуального ландшафта страны украинский информационно-патриотический фронт, который сильно, ослаблен из-за циничной манипуляторной деятельности «порохоботов» и официальных СМИ. Для этих «друзей народа» власть президента Порошенко важнее любых проблем Украины и ее будущего .

В стране практически отсутствуют организованные национально – патриотические силы, способные оказать сопротивление сторонникам сепаратизма и социально-политического реванша в центральной власти и крупных регионах страны .

Реформу превратили в метод жесткого издевательства над украинцами и способ управления народным протестом. Общественное мнение страны практически не влияет на политику украинских олигархов и чиновников. Они делают в политике и экономике, что хотят, уничтожая остатки оптимизма, демократии и солидарности в массовом сознании украинцев.

Сейчас реально, никто не сможет помешать нашей олигархической элите, посредством реализации Минских соглашений, предать страну ради нескольких лет свой стабильности и разворовывания Украины ".

Виктор Небоженко.

Tags: автор : В. Небоженко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Невідкладна робота на завтра.

  * © Щойно ми з Мурзею спіймали мишу. В хаті (!) під столом. З одного боку Мурзя, з іншого я з бухобійкою, миші діватись було нікуди. Завтра будемо…

 • © Вітаю зі святами, чотирма у один день !

  * 14 жовтня Україна відзначає одразу чотири славетних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День…

 • © Для покращення зору.

  * © Почався горобиновий сезон. Раніше я думала що горобина їстівна лише для птахів, але згодом з'ясувалося що горобина їстівна і для людей і навіть…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments