olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

На Марсі знайшли нацистську каску часів Другої світової

*
Шолом є знаком того, що члени фашистського таємного товариства «Аненербе» підкорили космос.

Нові знімки з поверхні Марса з непізнаним предметом, схожим на військову каску, викликали активне обговорення серед уфологів. Фотографії зробив і надіслав вченим марсоходом Curiosity.

На пустельному пейзажі Марса, серед великої кількості каменів, уфологи раптом розгледіли не що інше, як шолом. Він схожий на каску німецьких військових часів Другої світової війни. Вчені, які займаються дослідженням Червоної планети, досить скептично поставилися до різних теорій уфологів.

Вони вважають, що це просто чергова примха марсіанських вітрів. Вони могли за деякий час додати каменю надзвичайну форму. Але уфологи впевнені в зворотному. Вони переконані, що це якийсь знак або навіть ознака того, що члени фашистського таємного товариства "Аненербе" все-таки підкорили космос. А знімки з марсоходу доводять, те що вони висаджувалися на поверхню Марсу.

Будь-яких офіційних коментарів від представників NASA щодо цієї фотографії не було. Причиною стало те, що в американському космічному агентстві давно діє програма про нерозповсюдження такої інформації.

Tags: Цікаво
Subscribe

Posts from This Journal “Цікаво” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments