olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Археологи у Китаї заявили про сенсаційну знахідку: під час розкопок виявлено останки Будди

*
Фрагмент кісток, знайдених в крихітній золотий скриньці, можливо, належав Сіддхартхі Гаутамі, чиє вчення стало основою буддизму.


Фото: ЗМІ

У Китаї група археологів під час розкопок в буддійському храмі в Нанкіні виявила золоту скриню в склепі під храмом. Окрім прикрас, які використовуються для проведення медитацій, там знайшли останки, що, ймовірно, належали Будді.

Так, святиня являє собою коробку 117 см у висоту і 45 см у ширину, зроблену з сандалового дерева, золота і срібла з дорогоцінним камінням. Запис в журналі китайських культурних реліквій свідчить про те, що наразі учені перевіряють, хто фінансував і побудував храм, а також з’ясовують імена тих, чиї останки зберігаються у склепі.

Описуючи знахідку, учені запевняють, що кістки Будди були знайдені в крихітній золотій скрині менше 8 см, яка зберігалася у більшій срібній скриньці 20 см. Однак дістатися до святині було нелегко, оскільки вона зберігалася у більшій скриньці, що свідчить – останки Будди мали величезне значення для ченців в Нанкіні.

За словами Демінга, після того, як Будда помер, його тіло було піддано кремації на річці Хіранваті, до того, як правлячий король розділив останки на тисячі частинок, 19 з яких зберігаються в Китаї.

Висічені написи розповідають про те, як кістки черепа Будди потрапили в крихітну золоту скриньку.

1-и
Фото: ЗМІ

Tags: Історичні Факти., Цікаво
Subscribe

Posts from This Journal “Цікаво” Tag

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments