olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Західним політикам буде надано чергову порцію компрометуючих Україну матеріалів

*
Уже завтра з Онищенком у РФ зустрінеться представник ФСБ. Фігуранту запропонують розповісти все, що він знає в Україні про корупцію перших посадових осіб, їхнього оточення, політиків. Дати псих. характеристику деяким політикам, описати їхні ділові та особисті зв"язки, моделі вразливості тощо. Мо, знає щось про оборонні й безпекові питання.

Матеріали відповідей і "зізнань" доповнять томи, котрі почали писатися ще Бакаєм і Білоконем. Онищенку запропонують також трохи допомогти матеріально російській армії на Донбасі. Тоді йому визначать умови перебування на теритоії РФ включно з можливістю громадянсва (якщо задовольнить вимоги ФСБ).

Уже через кілька днів силами МЗС-СЗР РФ західним політикам буде надано чергову порцію компрометуючих матеріалів на українських керівників, що, за задумом, мало б пришвидшити зняття санкцій з РФ і закрити очі на поступове поглинання України Росією.

І це свинство буде тривати доти, доки в незмінно мудрих нащадків глибокої Трипільської культури бодай раз вистачить клепки обрати на владу не зека чи злодія-шахрая, а когось іншого.

Vassyl Laptiichuk

Tags: про суди
Subscribe

Posts from This Journal “про суди” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments