olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

За 2 дні Росія знищила близько 350 тонн санкційних продуктів

Росія знищила за два дні майже 350 тонн санкційної продукції. Про це йдеться в повідомленні Россільгоспнагляду. "Таким чином, на сьогоднішній день знищено 312 тонн рослинної та 36 тонн харчової продукції тваринного походження" - йдеться в повідомленні.

Зокрема, повідомляється про знищення 180 тонн вишень, персиків, нектаринів, винограду в супроводі фітосанітарних сертифікатів, виданих Білоруссю на підставі реекспортних фітосанітарних сертифікатів Молдови та фітосанітарного сертифіката країни походження Туреччини, яка підтвердила, що сертифікати були підроблені. Крім того, ряд продуктів наразі затримано і підлягає знищенню.

Нагадаємо, в РФ з 6 серпня цього року почав діяти указ про знищення санкційної продукції не тільки на кордоні, а й по всій країні. Протягом першого дня дії указу було знищено понад 250 тонн продуктів.
/ Європейська правда /
********************************
То ким же треба бути, як же треба ненавидіти свій власний народ ?
Це робиться в країні, де 25 мільйонів людей знаходяться поза межею бідності.
Чі ще хтось вважає Путіна і Ко геніями ?
Tags: Новини.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments